Zpět na » Synot liga » Preview 27. kola 2. české ligy

Synot liga - Preview 27. kola 2. české ligy

0

Líbilo se

23.05. - 27. kole může hodně napovědět jak ve hře o postup tak ve hře o záchranu. Hned tři zápasy se hrají v páteční podvečer.

Pátek 25.5. 18:00
Hradec Králové – Opava
Hradec předvedl na Bohemians sympatický výkon a to by alespoň částečně mohlo nalákat fanoušky. Nepřijede však lehký soupeř. Opava je jedním z nejlepších týmů jara a teoreticky ještě může postoupit, ale to rozhodně není cíl slezského klubu, a tak může hrát ve velké pohodě.
Tip: 0

Ăšstí nad Labem - Bohemians 1905
Domácí se budou moci spokojit s azylem v Ăšstí nad Labem. Tam jistě nebude mít Ăšstí domácí prostředí a to bude výhoda pro Bohemians. Ti v minulém kole zaváhali doma s Hradcem, ale i přesto mají stále dobré postupové šance. V tomto utkání však nesmějí ztratit.
Tip: 2

Pátek 25.5. 19:00
Jihlava - Sigma Olomouc "B"
Jihlava v minulém kole vyhrála v Čáslavi a ještě se nevzdala postupových ambicí. I když čtyři body na rozjeté Bohemians je možná až moc. Pokud chce ale ještě skutečně Vysočina pomýšlet na postup, nesmí však zopakovat minulé utkání s Blšany a vyhrát.
Tip: 1

Sobota 26.5. 10:15
Sokolov – Čáslav
Oba týmy okupují střed tabulky, a tak oběma už o nic nejde. Sokolov bude chtít vyhrát zvláště pro své skvělé fanoušky, kteří navštěvují domácí zápasy v hojném počtu.
Tip: 1

Sobota 26.5. 17:00
HFK Olomouc - Jakubčovice
HFK půjde do zápasu s tím, že bude vědět výsledky svých soupeřů a pokud budou úspěšní, mohli by být olomoučtí ještě více nervóznější. Navíc v posledních zápasech získávali body se štěstím.
Tip: 0

Hlučín – Vítkovice
Pravý záchranářský souboj slezských klubů. Vítěz zápasu si může odnést klid do závěrečných kol.
Tip: 0

Neděle 27.5. 17:00
Dosta Bystrc – Třinec
Záchranářský souboj číslo dvě. Tentokrát půjde o víc. Souboj posledního a čtrnáctého týmu tabulky. Vítěz tohoto souboje si může pomoct po psychické stránce. V tabulce mít jasno zdaleka nebude, protože spodek tabulky je velmi vyrovnaný.
Tip: 1

Neděle 27.5. 20:15
Viktoria Žižkov – Blšany
Kolo zakončí televizní duel. V přímém přenosu ČT4 Sport zakončí kolo Žižkov a Blšany. Za určitých okolností může Žižkov slavit postup.
Tip: 1

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články