Zpět na » Synot liga » Baroš je podle Sportu blízko dalšímu angažmá v Baníku

Baroš je podle Sportu blízko dalšímu angažmá v Baníku

Baroš je podle Sportu blízko dalšímu angažmá v Baníku © zimbio.com - Milan Baroš

0

Líbilo se

23.09. - Bývalý reprezentační útočník Milan Baroš je údajně velmi blízko podpisu smlouvy s vedením fotbalistů Baníku Ostrava. Podle deníku Sport by se během nejbližších dnů měl vrátit do mateřského klubu, momentálně je po zdravotních problémech volným hráčem.

"Pracujeme na tom, aby Milan do Baníku přišel," citoval Sport předsedu představenstva Baníku Petra Šafarčíka. Ten má údajně dnes v Praze jednání s Barošovým agentem Pavlem Paskou o podobě smlouvy. Ve středu by pak mohl být návrat klubové ikony oznámen oficiálně.

Dvaatřicetiletý odchovanec Baníku se poprvé vrátil do Ostravy v roce 2013 po angažmá v Liverpoolu, Aston Ville, Lyonu či Galatasarayi. Během jara stihl odehrát devět zápasů a dal v nich pět branek. Po sezoně pak zamířil do tureckého Antalyasporu, v prosinci si však poranil koleno a od té doby nehraje.

Během léta mohl Baroš zkusit angažmá v nově vzniklé indické Superlize, ale koleno si vyžádalo delší rekonvalescenci. Nyní je však již zdravotně v pořádku a připraven vrátit se na trávník.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Související odkazy
Nejnovější články