Zpět na » Synot liga » Sigma Olomouc-Sparta Praha 0:2 (0:0)

Synot liga - Sigma Olomouc-Sparta Praha 0:2 (0:0)

0

Líbilo se

21.05. - Sparta si z Olomouce odvází velice důležité body v boji o titul a stále má zisk poháru ve svých rukou. Spokojená může být i Sigma, jelikož si díky vítězství Slovácka nad Příbramí může již být jista svou záhranou.

Zápas začal velice svižně, již na začátku utkání si oba týmy vytvářely šance. Na Olomoucké straně se ale neprosadil z přímého kopu Melinho ani potom Hartig, na druhé straně zase dvakrát selhal Kisel.

Tři šance měl i Kulič, ale ani jednu nedokázal přetavit v branku. Největší šanci však spálil Došek, když netrefil odkrytou branku soupeře. Běžela 25. minuta.

Hned ve druhé minutě druhé půle měl velkou šanci Horváth, ale míč se odrazil od Lovásika jen do tyče a poté opustil hřiště. V 65. minutě byl už ale tlak Sparty zúročen, když se trefil Kulič. Dostal ale přihrávku, jak ukázaly televizní záběry, do těsného ofsajdu.

To ale nic nezměnilo na tom, že Sparta vedla a až do konce kontrolovala zápas. Vedení mohl pojistit Matušovič, ale trefil jen boční sít. Zadařilo se až Horváthovi, kterému se povedl věru husarský kousek: brankáře Lovásika překonal z téměř padesáti metrů.

Sparta tedy může být spokojená, titul má na dosah. Sigma je i přes porážku zachráněna v nejvyšší soutěži.

Sigma Olomouc - Sparta Praha 0:2 (0:0)
Branky: 65. Kulič, 87. Horváth. Rozhodčí: Příhoda - Košec, Teuber. ŽK: Hartig, Onofrej - Hušek, Řepka. Diváci: 10.482.
Olomouc: Lovásik - Jindřišek, Komárek, Ĺ kerle, Randa - Janotka (69. Ĺ těpán), Rýdel, Melinho, Onofrej - Hartig (64. Schulmeister), Pulkert (81. Ĺ ultes). Trenér: Petržela.
Sparta: Blažek - Pospěch, Řepka, Kučera, Zabavník - Kisel (90. Sylvestre), Hušek, Horváth, Matušovič (83. Rezek) - Kulič (85. Jun), Došek. Trenér: Bílek.

Aleš Dvořáček / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články