Zpět na » Synot liga » Poslední kolo bude zajímavé!

Synot liga - Poslední kolo bude zajímavé!

0

Líbilo se

21.05. - Tak vyrovnaná česká liga před posledním kolem ještě nebyla! Ligový titul můžou získat dva týmy, ovšem o druhé místo zaručující druhé předkolo Ligy mistrů budou bojovat hned tři týmy!

Pokud Sparta vyhraje v domácím prostředí nad Mostem, bude zcela jistě znovu ligovým mistrem. Ovšem nebude to mít jednoduché, Most je v letošní sezóně remízovým králem, když se z 29 zápasů hned v šestnácti podělil po bodu se soupeřem. Pokud Sparta remizuje, bude o mistrovi rozhodovat zápas Boleslav - Liberec. Pokud Slovan vyhraje (při bodové ztrátě Sparty), obhájí jako jediný kromě Sparty v samostatné české lize mistrovský titul.

Ovšem zajímavý bude i boj o druhé místo: pokud vyhraje Slavia v Budějovicích a Boleslav porazí doma Liberec, rozhodne o vícemistrovi minitabulka, z níž vychází nejlépe pražský celek.

Program 30. kola - pondělí 28. května:

17:15 FK Teplice - FC Baník Ostrava, SK Dynamo České Budějovice - SK Slavia, FK Mladá Boleslav - FC Slovan Liberec, SK Kladno - FC Viktoria Plzeň, FK Marila Příbram - 1. FC Brno, FK Jablonec 97 - 1. FC Slovácko, AC Sparta Praha - FK SIAD Most, FC Tescoma Zlín - SK Sigma Olomouc.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články