Zpět na » Synot liga » Zamíří Kučera do zahraničí?

Synot liga - Zamíří Kučera do zahraničí?

0

Líbilo se

16.05. - Dvadvacetiletý urostlý sparťanský stoper Ĺ tepán Kučera zamíří podle všeho zamíří již v létě do zahraničí.

"Urostlý stoper s vynikající hrou hlavou a velmi slušnou kopací technikou přišel na Spartu v dorosteneckém věku. První ligové starty sbíral na hostování v Jablonci, v zimě 2007 si ho však Michal Bílek vytáhl do prvního týmu Sparty. Reprezentanta do 21 let zdobí velký přehled ve hře," píše se v profilu hráče na klubových stránkách Sparty o jeho charakteristice.

"V šesti letech začal hrát na Bílé Hoře, poté působil v Blšanech. V šestnácti letech přestoupil do pražské Sparty, za kterou hraje i v současnosti. V únoru 2006 odešel na hostování do Jablonce. O rok později se vrátil do Sparty. Jeho předností je dobrá rozehrávka a díky výšce skvělá hra hlavou. Momentálně bojuje o místo v základní sestavě Sparty," doplňuje klubový profil encyklopedie Wikipedia.

Během jarní části se dokázal Ĺ těpán Kučera však v základní sestavě Sparty trvale usadit a zájem nyní o něho potvrdil belgický klub FC Bruggy, které v nich vidí nástupce Davida Rozenhala jenž v Bruggách zanechal velmi příjemné vzpomínky díky své kvalitní službě. Skauti Brugg Kučeru dlouhodobě sledují a jsou za něj Spartě ochotni nabídnou údajně vysoké odstupné.

V případě přestupu to bude dost neočekávaný odchod, neboť mladý stoper působil na podzim na hostování v Jablonci. V zimním přestupovém období si jej však stáhla Sparta po roce zpátky do svého týmu a Kučera narozdíl od dalšího kmenového hráče a velké naděje Sparty Ladislava Volešáka v letenském áčku zůstal, v posledních zápasech mu dokonce patří pevné místo v základní sestavě.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články