Zpět na » Synot liga » Liberec se bude muset obejít bez Šinglára

Synot liga - Liberec se bude muset obejít bez Šinglára

0

Líbilo se

15.05. - Velká smůla se lepší obhájcům titulu z Liberce na paty! Poté, co přišli do konce sezony o útočníka Jana Blažka, na marodce mají stále záložníka Tomáše Frejlacha.

Nyní se k nim přidali Peter Ĺ inglár, Ivan Hodúr a Winston Parks. Zatímco posledně jmenovaný by měl proti Teplicím hrát, bez Ĺ inglára se bude muset Slovan určitě obejít i v posledním zápase v Boleslavi.

Obránce slovenské reprezentace nedohrál pondělní zápas na Letné, když po souboji se Zabavníkem si zlomil prst na noze. Podle prvních odhadů by se do tréninku mohl zapojit za šest až osm týdnů. Sám hráč sice po zápase věřil, že jeho zranění nebude vážné, dnešní vyšetření v nemocnici však potvrdilo nejhorší obavy - nutná je operace, kterou Ĺ inglár podstoupí ve středu.

"Peter má dvojnásobnou otevřenou zlomeninu základního článku druhého prstu pravé nohy. Budeme ho operovat a pak jej čekají minimálně tři dny hospitalizace. Je třeba to dobře vyléčit, tedy srovnat všechny úlomky a zafixovat. Ĺ est až osm týdnů bude trvat, než bude normálně trénovat," řekl pro klubový web Pavla Buchvalda, týmový doktor Slovanu.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články