Zpět na » Synot liga » Preview: Sparta Praha - Slovan Liberec

Synot liga - Preview: Sparta Praha - Slovan Liberec

0

Líbilo se

13.05. - V pondělí se utká první tým se druhým, v zápase, který možná rozhodne o mistrovi. Pokud totiž vyhraje Sparta, dvě kola před koncem ligy bude mít luxusní náskok čtyř bodů.

V posledním vzájemném zápase hraném u Nisy skončil 0:0. V dresu Sparty se představí na hřišti Tomáš Došek, možná Juraj Ančic, kteří dříve na severu Čech působili. Miroslav Slepička do zápasu nezasáhne, je po operaci nohy. Na druhé straně v Liberci naopak působí někdejší sparťané Petr Papoušek, Daniel Pudil, Jiří Bílek a trenér Vítězslav Lavíčka.

Spartu čeká zápas roku, což přiznává i trenér Michal Bílek. „Je to zatím nejdůležitější utkání mé trenérské kariéry," říká Bílek. Ten se svými hráči již v neděli absolvuje předzápasové trénink. V předprodeji se zatím prodali přes patnáct tisíc vstupenek, z Liberce dorazí šest autobusů fanoušků a další fanoušci dorazí po vlastní ose. Očekávaná návštěvnost je 18 tisíc diváků.

Absence:
Miroslav Slepička, Tomáš Kóňa, Michal Kadlec - Ivan Hodúr, Jan Blažek


Pravděpodobné sestavy
Sparta: Blažek - Pospěch, Řepka, Kučera, Zabavník - Kolář (Kisel), Hušek, Horváth, Matušovič - Došek, Kulič.
Liberec: Hauzr - Ĺ inglár, Košťál, Brezinský, Janů - Papoušek, Bílek, Hodúr (Matula), Pudil - Nezmar, Parks.


Názor FotbalPortalu.cz

Ĺ lágr 28. kola se odehraje na Letné, kde první Sparta přivítá druhý Liberec. Zatímco svěřenci trenéra Bílka v minulém kole vyhráli v Brně, severočeši doma remizovali 2:2 se Zlínem. Hostující ofenzíva bude citelně poznamenaná o Blažka, který v utkání se Zlínem střídal kvůli zranění již v šesté minutě. Podzimní utkání pod Ještědem skončilo bezbrankovou remízou.

Tip: 1

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články