Zpět na » Synot liga » Slavia prý znovu dluží svým hráčům

Synot liga - Slavia prý znovu dluží svým hráčům

0

Líbilo se

11.05. - Dnešní vydání deníku Sport přišlo s tím, že Slavia znovu dluží svým hráčům peníze. S výplatami hráčům měla přitom problémy již dříve, v závěru roku 2004 dokonce hrozilo že fotbalisté hromadně podají výpovědi.

Poté se však situace zklidnila a zdálo se, že se již nic podobného nebude opakovat. Sice tu a tam se na internetu objevila "zaručená informace", že Slavia dluží svým hráčům i nadále, ovšem nikdy se to nikomu nepodařilo doložit. Generální ředitel Slavie Petr Doležal však v dnešním vydání Sportu přiznává, že přibližně polovině hráčům dluží Slavia březnovou výplatu. Podle zdroje deníku Sport jim dlužé i prémie a částku za socitální a zdravotní pojištění.

"Své závazky co nejrychleji vyrovnáme," řekl Doležal. Dluh na pojistném již byl prý smazán, finanční situace Slavie je navíc dle Doležala o hodně lepší než v nedávné minulosti. "Nejsme sice absolutně s každým vyrovnáni, ale naše situace se oproti předchozím obdobím výrazně stabilizovala. I my registrujeme nějaké pohledávky. Prémie hráčům vyplatíme po sezoně. Tak jsme se dohodli," uvedl Doležal.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články