Zpět na » Synot liga » Preview 25. kola 2. ligy

Synot liga - Preview 25. kola 2. ligy

0

Líbilo se

10.05. - Ĺ lágrem 25. kola je souboj Žižkov – Olomouc, ve kterém se utkají kandidáti na postup. Důležitý bude i zápas o záchranu Bystrc – Hlučín.

Pátek 11.5. – 17:00
Ăšstí nad Labem – Jakubčovice
Jakubčovicím se poslední výsledky nevydařily a to je sesadilo až na devátou příčku. Ăšstí je desáté a na jaře vyhrálo jen minulý domácí zápas.
Tip: 0

Pátek 11.5. – 18:00
Hradec Králové - Vítkovice
Hradec je osmý a může hrát v pohodě. Za to Vítkovice hrají celé jaro o záchranu a čekají na řadu souvisle lepších výsledků.
Tip: 1

Pátek 11.5. – 19:00
Jihlava - Blšany
Pokud chce pommýšlet Jihlava na postup musí v tomto utkání zabrat a zvítězit. Po minulé porážce na Bohemians se tým z Vysočiny propadl na čtvrté místo se ztrátou tří bodů. Do základní sestavy by se měl vrátit po zranění jeden z klíčových hráčů Jihlavy Petr Vladyka. Blšany se v posledních kolech zlepšily a to je vyhouplo na jedencátou příčku, ale zachráněni ještě zdaleka nejsou.
Tip: 1

Sobota 12.5. – 10:15
Sokolov - Třinec
Sokolov může hrát v pohodě. Se současnou šestou příčkou panuje v klubu spokojenost. Navíc doma chodí hodně fanoušků, kteří by mohli přijít i v sobotu ráno. Třinec bojuje o záchranu, od sestupu ho dělí jen jedna příčka, a proto hosté budou chtít za každou cenu bodovat.
Tip: 1

Sobota 12.5. – 17:00
Opava - Čáslav
Opava se bude již jako tradičně spoléhat na své skvělé fanoušky. I díky nim slezský klub na jaře valí. Nejpřijede však lehký soupeř, Čáslav totiž vyhrála tři z posledních čtyř zápasů.
Tip: 1

Neděle 13.5. – 10:15
Žižkov – HFK Olomouc
V případě výhry by se Žižkov hodně přiblížil k postupu. Na třetí tým by měli pražané náskok již deseti bodů a to by se musel stát zázrak, aby takovýto náskok v posledních pěti kolech prohospodařili. Proto musejí hosté z Olomouce bezpodmínečně bodovat.
Tip: 1

Neděle 13.5. – 17:00
Bystrc - Hlučín
Pravý záchranářský duel, ve kterém půjde o hodně. Souboj šestnáctého a patnáctého celku druholigové tabulky slibuje boj o každý centimetr. Vítěz tohoto souboje si dodá potřebné sebevědomí a může se posunout v tabulce výše. Oba týmy se na jaře doslova trápí, když nevyhráli ani jeden zápas.
Tip: 0

Pondělí 13.5. – 15:00
Olomouc B – Bohemians 1905
Klokani se v minulém kole po výhře nad Jihlavou vyhoupli na druhou postupovou příčku a tu by si rádi udrželi až do konce soutěže. Domácí pořád bojují o záchranu v soutěži, a tak se dá čekat, že by mohl juniorku Olomouce posílit někdo z A týmu.
Tip: 2

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články