Zpět na » Synot liga » Uhrin a Mazura končí ve svých klubech

Synot liga - Uhrin a Mazura končí ve svých klubech

0

Líbilo se

28.05. - Minimálně hned čtyři změny na postu trenéra budou řešit během letní pauzy české liové kluby. O odchodu Petra Rady z Jablonce a Koubka z Kladna jsme vás informovali dříve, po dnešku je jasné že končí i Dušan Uhrin mladší v Boleslavi a Josof Mazura v Brně.

Dušan Uhrin mladší konec svého působení na lavičce Mladé Boleslavi, se které získal loni druhé a letos třetí místo, oznámil na dnešní pozápasové tiskové konferenci po zápase se Slovanem Liberec, který jeho svěřenci vyhráli 4:0. Spekuluje se o jeho odchodu do rumunského týmu Politechnika Temešvár, sám trenér to však zatím nepotvrdil.

Změnu na postu trenéra hlási i brněnský klub, který neprodloužil smlouvu s dosavadním trenérem Josefem Mazurou. Toho nahradí Petr Uličný, jenž se na jih Moravy vrací po jedenácti letech.

V letním přestupovém období se mohou i v dalších klubech kromě hráčských kádrů změnit i složení realizačního týmu. Nejčastěji se v zákulisí mluví o příchodu Jaroslava Hřebíka do Teplic a příchodu libereckého stratéga Vítězslava Lavičky do Boleslavi.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články