Zpět na » Synot liga » Ščasný končí v Mostě, nahradí Lavičku?

Synot liga - Ščasný končí v Mostě, nahradí Lavičku?

0

Líbilo se

29.05. - Dnes skončili ve svých klubech trenéři Zdeněk Ĺ časný z Mostu a Vítězslav Lavička ze Slovanu Liberec. Naopak do Kladna má namířeno trenér slávistické rezervy Luboš Kozel.

Ĺ časný v Mostě skončil i přes to, že měl v klubu smlouvu platnou ještě na příští sezonu. Do Mostu přišel před rok a půl z řeckého Panathinaikosu Atény, na severu Čech nahradil Přemysla Bičovského. V první sezóně vytáhl Most z posledního místa až na konečnou desátou příčku, v letošním ročníku skončil jeho tým až dvanáctý. Zamířeno má do Liberce.

Právě v Liberci končí k poslednímu květnu trenér Vítězslav Lavička, který to oznámil hráčům dnes dopoledne na posledním setkání. O jeho odchodu se ovšem spekulovalo již od zimní přestávky, nakonec jej vška klubové vedení ve funkci podrželo a Lavička i s notně oslabeným týmem hrál až do posledního kola o ligový titul, nakonec však skončil Slovan coby obhájce titulu až čtvrtý.

Naopak do Kladna má namířeno trenér slávistické rezervy Luboš Kozel, který nahradí ve středočeském klubu odcházejícího Mirosvala Kloubka.

A pro úplnost: mistrovská Sparta bude i v příštích dvou sezonách zaměstnávat coby trenéra Michala Bílka, kterému vedení klubu nabídlo prodloužení smlouvy. Trenér se poté následně nechal před novináři slyšet, že nemá důvod nabídku nepřijmout.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články