Zpět na » Synot liga » Slovácko má nového majitele

Synot liga - Slovácko má nového majitele

0

Líbilo se

02.06. - Novým majitelem 1.FC Slovácka, které sestoupilo v uplynulé sezóně z první ligy, koupil místní podnikatel Zdeněk Zemek.

Jan Řezník, dosavadní vlastník klubu a pražský právník, který přišel do klubu v prosinci 2004 když jej koupil od podnikatele, vlastníka holdingu SYNOT a hlavně zakladatele klubu Ivo Valenty, měl s týmem nejvyšší cíle - dostat se do evropských pohárů přes vítězství v Poháru ČMFS, což se mu v první sezóně málem i podařilo, neboť klub prohrál až ve finále s Baníkem Ostrava -, ale postupem času dostával klub stále níž a níž až nakonec letos Slovácko sestoupilo, tak v klubu definitivně končí.

Fanoušci 1.FC Sl ovácka si mohou z části oddychnout. Jimi nenávidění Řezník z klubu odchází a přichází místní patriot Zdeněk Zemek, jenž vlastní Železárny Veselí nad Moravou, ČSAD Vsetín či lázeňská sanatoria Miramare v Luhačovicích a Royal Spa v Mariánských Lázních, Velkých Losinách a Ostrožské Nové Vsi a zaměstnává zhruba sedm tisíc lidí. Na druhou stranu dostat Slovácko zpátky na výsluní bude stát hodně práce, energie a také bude záležet na Ĺ testěně.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články