Zpět na » Synot liga » Xherdan Shaqiri bude jednat s Bayernem o své budoucnosti

Synot liga - Xherdan Shaqiri bude jednat s Bayernem o své budoucnosti

Xherdan Shaqiri bude jednat s Bayernem o své budoucnosti © tz-online.de - Xherdan Shaqiri

0

Líbilo se

22.03. - Bratr a agent švýcarského fotbalisty Xherdana Shaqiriho v jedné osobě přiznává, že tento švýcarský záložník zváží svou budoucnost a je tak také možné, že v létě z Bavorska odejde.

Švýcarská hvězda přišla do Bayernu Mnichov z Basilije a to za více než 328 miliónů korun. Stalo se tak v roce 2012, ale od té doby se tomuto záložníkovi zatím nepodařilo prodrat se na stálo do základní sestavy týmu.

Za tuto sezónu si připsal zatím pouhých osm startů, ve kterých však hned pětkrát skóroval. I tento nedostatek prostoru na hřišti by tak mohl být jedním z hlavních faktorů, které ovlivní, zda-li Shaqiri v Allianz aréně setrvá i nadále nebo zvolí jiné angažmá.

Fotbalistův bratr Erdin Shaqiri připustil, že se jeho svěřenec bude rozhodovat dle svých možností. Ovšem trvá na tom, že než bude učiněno finální rozhodnutí, tak si hráč sedne společně s vedením klubu.

"Xherdanovi je 22 let a on nyní potřebuje pravidelně hrát. Což se v tomto okamžiku neděje," řekl pro švýcarský deník Blick. "Budeme čekat až do léta. Ale v případě, že projeví zájem některý z klubů jako je Liverpool, Manchester či Inter, tak určitě budeme naslouchat i jim. Nicméně Bayern bude úplně první, se kterým budeme jednat."

Každopádně i přesto, že Xherdan Shaqiri nedostává v Bayernu tolik prostoru, kolik by zajisté zasluhoval, tak bude jedním z klíčových hráčů švýcarského týmu na Mistrovství světa v Brazílii.

Kam dál?

Josef Hladík / Skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Tymo - 22.03. Odpovědět

Hostovačka v Gladbachu by byla ideální.

Tymo
Související odkazy
Nejnovější články