Zpět na » Synot liga » Griga se těší na práci v Žižkově

Synot liga - Griga se těší na práci v Žižkově

0

Líbilo se

04.06. - Jak už jsme vás zmiňovali v sekci 2. česká liga, že Stanislav Griga se stal trenérem FK Viktoria Žižkov, tak vám přinášíme první slova z úst nově jmenovaného kouče díky klubovému portálu.

Definitivní dohoda vznikla v průběhu neděle před utkáním v Třinci. K podpisu smlouvy by mělo dojít v průběhu příštího týdne, do této doby je trenér na Slovensku.

Stanislav Griga o novém působišti: Viktorka je tradiční pražský klub. Podle mých informací a podle jednání s vedením, jsem se přesvědčil, že se zde pracuje v úzkém kolektivu na rodinné bázi a to je mi sympatické. Pochopitelně při této nabídce sehrálo roli i naše přátelství s Milanem Lešickým, který mě kontaktoval už na konci mého studijního jazykového pobytu v Austrálii.

Nový kouč sledoval porážku Žižkova v Třinci a jaké poznatky z utkání získal? Dnes jsem viděl Viktorku prvně a pochopitelně mi to určitý poznatek dalo. Ostatně každé sledování vám něco přinese. S hrou týmu se seznámím postupně, protože některé hráče jsem viděl opravdu poprvé. Bylo to utkání, kdy už je o dramatu na jedné straně rozhodnuto a na druhé se bojuje o vše.

Jaký bude Grigův další program? Nyní budu ještě doma na Slovensku a také se podívám na některá utkání Viktorky ze záznamu. S vedením klubu se budeme také bavit o případném posílení hráčského kádru a hlavně se také musím sejít s trenérem Skalbou se kterým jsme se poznali osobně před několika měsíci, když jsme spolu hráli tenis. Konečně i jedna z mých podmínek angažmá ve Viktorce bylo přání aby zde zůstal. Budeme spolu konzultovat budoucí věci a musím říci, že mě potěšila jeho reakce v tisku, během minulého týdne, nad případnou naší spoluprácí.

Model přípravy mužstva na novou sezónu už je připraven, budete do něj nějakým způsobem zasahovat? O tom co hráče čeká vím a nijak zásadně do toho zasahovat nebudu. Je zde realizační tým, který ví co je třeba včetně kondičního odborníka Milana Skokana. Opravdu se na práci ve Viktorce těším.

/ FotbalPortal.cz, fkvz.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články