Zpět na » Synot liga » Wágner byl zklamaný, že nehrál od začátku, pak dal dva góly

Wágner byl zklamaný, že nehrál od začátku, pak dal dva góly

Wágner byl zklamaný, že nehrál od začátku, pak dal dva góly © fcviktoria.cz - Viktoria Plzeň v utkání se Znojmem

0

Líbilo se

03.03. - Plzeňský fotbalista Tomáš Wágner má momentálně kvůli velké konkurenci v útoku Viktorie úlohu střídajícího hráče. V dnešním utkání proti Znojmu mu pozice žolíka vyšla dokonale. O přestávce nahradil Milana Petrželu a dvěma góly během úvodních jedenácti minut na hřišti zlomil odpor odvážně hrajícího nováčka. Pomohl tak obhájci titulu k výhře 3:2.

"Byl jsem zklamaný z toho, že jsem se nevešel do sestavy. Mám to tak pokaždé. Je to ale rozhodnutí trenéra a já ho respektuji," řekl novinářům Wágner.

"Nevěděl jsem, že půjdu na trávník hned po přestávce. Něco jsem ale tušil, když mě už během prvního poločasu poslal trenér rozcvičovat. Chuť do hry jsem měl velkou," uvedl třiadvacetiletý odchovanec Příbrami.

První branku v utkání vstřelil v 52. minutě a v dalším průběhu byl nejnebezpečnějším plzeňským hráčem pro znojemskou defenzivu. "Rychlý gól mě uklidnil, cítil jsem se pak lépe," uvedl.

"Byla to pro mě úleva, že jsem rychle splnil cíl, s kterým jsem šel na hřiště. Věděl jsem, že mám ještě hodně času na to přidat další, což se mi brzy povedlo," pochvaloval si povedený nástup Wágner.

Z prvních tří střeleckých pokusů dvakrát skóroval. "Doufal jsem potom i v hattrick, bohužel jsem v závěru trefil tyč. Snad dám tři góly někdy jindy," dodal Wágner, který si polepšil na šest branek v této ligové sezoně. Tři z nich dal hned v úvodních třech kolech.

Soupeře chválil. "Znojmo hrálo dobrý fotbal. Přesto bychom taková utkání měli jako zkušenější tým zvládat odehrát lépe. Měli jsme za sebou čtvrteční zápas (Evropské ligy v Doněcku) a dlouhé cestování a v závěru na nás asi trochu zapůsobila úleva," mínil Wágner.

Kam dál?

Redakce / CTK.cz

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články