Zpět na » Synot liga » Jarolím nepodal Stracenému ani ruku

Synot liga - Jarolím nepodal Stracenému ani ruku

Jarolím nepodal Stracenému ani ruku © slavia.cz - Trenér Slavie Karel Jarolím

0

Líbilo se

11.11. - Viditelně zklamaný přišel na tiskovou konferenci po utkání trenér Slavie Karel Jarolím. Aby také ne, vždyť jeho svěřenci ztratili v 90. minutě téměř vyhraný zápas.

Další vrásky na čele mu přibyly kvůli zranění Františka Dřížďala a Davida Kalivody. Prvně jmenovaný se ze hřiště poroučel již po šestadvaceti minutách hry poté, co ho zkosil kapitán domácích Stracený. Kalivoda se zranil těsně před vyrovnávacím gólem. Slávisté tak dohrávali o deseti.

„K terénu se snad ani nemá cenu vyjadřovat, to každý viděl. Fotbal se na tom moc hrát nedal a to vyhovovalo spíše soupeři“, řekl Jarolím na úvod. Kombinace Slávistů především v první půli dost trpěly. To potvrdil i Jarolím. „Měli jsme velké problémy se s tím vyrovnat. Bylo tam od nás velká spousta laciných ztrát. Především, když jsme se dostali šťastně do vedení, měli jsme už utkání dotáhnou do vítězného konce. Za předvedený výkon jsme si ale remízu zasloužili“, nehledal výmluvy kouč hostů.


Jeho protějšek Stanislav Griga byl o poznání spokojenější. Uznal, že jeho týmu a hře založené na bojovnosti terén nahrával. „ Proti mužstvu jako Slávia musíte hrát s bojovností a nasazením. Terén nám v tomto ohledu asi pomohl, protože trochu setřel rozdíly mezi námi a Slávií“, zhodnotil zápas trenér domácích.


Utkání bylo tvrdé na obou stranách. Z obecně nastoleného trendu se ale vymykal zákrok domácího záložníka Straceného na Františka Dřížďala. „Neřekl bych, že to byl nějaký extra tvrdý zákrok, žlutá karta byla udělena asi správně. Červenou bych neočekával“, řekl o situaci po níž musel Slávistický bek střídal kapitán domácích Stracený.


Ten poté oznámil, že ho velmi mrzí reakce trenéra Jarolíma po utkání. Stracený prý přišel kouči hostů podat po utkání ruku, ten však podle Straceného slov dělal, jako že ho neviděl. „Docela mě to u pana Jarolíma mrzí. Je to zkušený kouč a takové chování bych u něj nepředpokládal. Možná neunesl to, že jsme vyrovnali v 90. Minutě, možná to bylo kvůli zákroku na Dřížďala“, zakončila opora domácích.

Kam dál?

Hodnej Pán / Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
suzmen - 13.11. Odpovědět

....Ano,mnozí řeknou,že to je paranoidní,šílené,hloupé a nevím co ještě ,ale není přece žádným tajemstvím,že Žižkov a Sparta mají k sobě blízko a tahle varianta se mi jeví logická ,a i reálná.Doufám,že se na mě fandové Sparty nezlobí,je to můj názor a se spartanskými hráči samotnými to nechci dávat do souvislosti,protože je fakt,že zminovaný Zdenek Pospěch ,podal proti Německu velmi dobrý výkon a je to příslib do budoucna na pozici,kde obvykle operuje Grygera.Myslím však,že další hráč na tuto pozici v podobě Dříždala se hodí a zmasakrovat ho jen kvůli závisti nebo ekonomickým zájmům není dobré pro český fotbal a fanouška českého fotbalu už vůbec Smajlík 7 Smajlík 11 Smajlík 1

suzmen
suzmen - 13.11. Odpovědět

Hmm...ale uplně tím vyšuměl kriminální faul na Dříždala....žižkováci jsou prasata,která pomáhají Spartě likvidovat hráče,kteří nechtějí do Sparty či mají naději na zahraniční angažmá nebo učast v repre...viz likvidace brněnského Pacandy před lety,kdy mu ex-žižkovský Jan Zakopal přímo prošlápl koleno,když Milan ležel na zemi - uplně zbytečně.Jen dodám,že o Pacandu se,kromě Fiorentini či Interu Milan,tehdy zajimala i Sparta.Jeho přestup do Sparty však nechtělo vedení,hráč i fanoušci...krom toho oproti nabídkám z Itálie by Brno dostalo od Sparty almužnu,což je u ní zvykem U Dříždala to vidím tak,že má reprezentační formu a patří mezi nejlepší hráče Slávie tj. hraje na pravé straně obrany,kde v repre naposledy hrál spartanský Pospěch.Pokud by se Dřídal do repre dostal,znamenalo by to možný stop pro Pospěcha.No a to pro Spartu,vzhledem k blížícímu se Euru a možné nominaci Pospěcha,může znamenat ztrátu,jelikož by tím tento hráč zůstal cenově nevýhodný.Nehledě k tomu,že by si Slávie tímto vydělala solidní peníze a s tím co vytěžila z LM by se pomalu ale jistě přiblížila ekonomickým možnostem pražského konkurenta

suzmen
Dynamo - 12.11. Odpovědět

Jeden z clenu rodiny zm.du se zase ukazal

Dynamo
Citrus - 12.11. Odpovědět

Dobře, že mu Karel nepodal ruku.O tu svini bych si ani neopřel kolo.Kéž by mu někdo přelámal hnátu.Doufám,že v odvetě dostane co proto. Smajlík 15

Citrus
no.10 - 12.11. Odpovědět

Jarolime ty si hovado!!! Tohle je chovani chudaka, muze byt rad za bod a on ssi vzteky nepoda ani ruku. Kdyby tohle udelal nekdo ze SParty tak sou toho plne noviny a kazdy pise o neslusnem chovani spartanskeho trenera. Kdyz to je Slavia tak kazdy dri hubu, STYD SE a nauc ty svoje buzicky hrat fotbal

no.10
- 12.11. Odpovědět

Presne bejt to Bilek tak vsichni nadavaj ale je Slavist tak se nic nedeje Smajlík 15

no.10 - 12.11. Odpovědět

no.10
- 12.11. Odpovědět

tak ze je jasna taktika na Slavii vzdy se rozkope hriste Smajlík 3

Související odkazy
Nejnovější články