Zpět na » Synot liga » Nominace českého týmu pro MS20 v Kanadě

Synot liga - Nominace českého týmu pro MS20 v Kanadě

0

Líbilo se

14.06. - Kouč českého týmu hráčů do 20 let Miroslav Soukup dnes zveřejnil nominaci na blížící se MS, které se bude konat v Kanadě. Soupiska čítá celkem 21 jmen.

Světový šampionát za oceánem odstartuje 30. června a zakončí finálovým zápasem v 22. července. Česká reprezentace odcestuje do Kanady v sobotu. Ještě předtím než začne největší fotbalová událost fotbalistů do dvaceti let, tak ještě sehrají přípravné duely s Kanadou a Koreou v dějišti šampionátu Svěřenci kouče Soukupa vstoupí do turnaje v první den mistrovství světa, kdy si změří síly hned na úvod se silnou Argentinou, která obhajuje titul mistrů světa. Potom je čekají výběry KLDR a Panamy.

Ze širší nominace trenéra Miroslava Soukupa vypadli kvůli zdravotním problémům Kamil Vacek z německého Bielefeldu a záložník Sparty Jungr.
"Kádr je téměř kompletní. Z uvažovaných jmen chybí jen Ĺ vec a Blažek, kteří jsou v Nizozemsku na ME jedenadvacítek a ostravský Řezník, jehož klub odmítl uvolnit. Jedinou velkou ztrátou je absence záložníka Jungra. Zranil se v přípravě s Kongem, čekali jsme do poslední chvíle, ale nakonec jsme museli povolat Helda ze Slavie," řekl Soukup pro server Fotbal.cz.

NOMINACE:
Brankáři: Radek Petr (Baník Ostrava), Tomáš Fryšták, Luděk Frydrych (Hradec Králové)
Obránci: Jakub Dohnálek (Slovan Liberec), Lukáš Kubáň (1. FC Slovácko), Ondřej Kúdela (Sparta Praha), Ondřej Mazuch (Fiorentina), Marek Suchý (Slavia Praha), Jan Ĺ imůnek (SK Kladno),
Záložníci: Tomáš Cihlář (Jihlava), Marcel Gecov (Slavia), Luboš Kalouda (1. FC Brno), Tomáš Mičola (Ostrava), Tomáš Okleštěk, Marek Střeštík (oba Brno), Jiří Valenta (Jablonec 97),
Ăštočníci: Martin Fenin, Jakub Mareš (oba Teplice), Petr Janda (Slavia), Tomáš Pekhart (Tottenham).

Program základní skupiny MS
30.6. Argentina - ČR
Ottawa, 1:15

3.7. ČR - KLDR
Ottawa, 23:00

6.7. ČR - Panama
Montreal, 23:00
(Časy jsou uváděny v středoevropském letním čase)


Všechna utkání českých fotbalistů bude přenášet Česká televize.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články