Zpět na » Synot liga » Roman Hubník: Škoda toho gólu

Synot liga - Roman Hubník: Škoda toho gólu

0

Líbilo se

15.06. - V utkání s Srbskem dirigoval celých 90 minut českou obranu, jenže ve třetí minutě nastavení naše lvíčata inkasovala. Roman Hubník byl s obranou fází českého týmu spokojen, jak prozradil v rozhovoru pro FotbalPortal.cz

Jak by jste zhodnotil včerejší výkon českého týmu?
Myslím si, že jsme nepředvedli takový výkon jako proti Anglii, ale všichni bychom se spokojili v závěru s tím jedním bodem a myslím si, že nás to v závěru trošku uspokojilo a dostali jsme facku v devadesáté třetí minutě.

Myslíte si, že změny hry byly způsobeny pozměněnou sestavou nebo jste měli i jiné taktické pokyny?

Kluci co tam nastoupili tak odehráli svoje a nemyslím si, že by to bylo nějak špatné. Holt ten gól v závěru, to by se stávat nemělo. Určitě je to ponaučení do dalších zápasů.

Jak by jste popsal ten gól ze svého pohledu?
Určitě tam bylo spoustu chyb, když jsme to mohli kopnout pryč. Milan Kopic to mohl odkopnout na tribunu, kamkoliv. Pak prohranej souboj, obejití hráče, centr. Tam si myslím že byla příčina, v tadytěch situacích. A každý tomu napomohl tadytím.

Co jste si po zápase řekli v kabině?
V kabině nebylo co říct. Tam bylo hrobové ticho a smutek. Ale po příjezdu na cestu se nálada trošku spravila. A po zápase Anglie-Itálie už byla lepší. Pořád si věříme.

Aby jste postoupili na olympiádu, tak musíte bezpodmíněčně nad Itálií vyhrát. Půjdete od první minuty do útoku?
Určitě nebudeme s Itálií bláznit. Tam můžeme také my dát gól v devadesáté minutě, takže určitě budeme hrát ze zabezpečné obrany. Ale nějaký gól také musíme dát, protože to je kámen úrazu tohohle týmu. Vytvoříme si pár šancí, pár pološancí a když z toho nedáme gól, tak je to velice špatné.

Čím si myslíte, že to je, že nestřílíte góly?
Já si myslím, že je to věc každého toho hráče, jakou má formu, jak je na tom psychicky dobře. Někdy to tam padne, někdy se z deseti šancí nedá ani jeden. Já věřím, že s Itálií to kluci prolomí.

Jak jste spokojen vy sám se svým včerejším výkonem?
Byl bych spokojen, kdybychom uhlídali v devadesáté třetí minutě toho hráče, co dal ten gól. Jinak si myslím, že spokojenost dozadu dobrá. Říkám, škoda té devadesáté třetí minuty.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články