Zpět na » Synot liga » Gólman Havránek po zápase se Slavií litoval inkasované branky

Synot liga - Gólman Havránek po zápase se Slavií litoval inkasované branky

Gólman Havránek po zápase se Slavií litoval inkasované branky © gambrinusliga.cz - Brankář Bohemians 1905 Jiří Havránek

0

Líbilo se

25.10. - Byl smutný. Tak se dal zhodnotit pocit brankáře Bohemians Jiřího Havránka. Dlouho věděl, že nastoupí k tomuto utkání a moc si přál, aby se předvedl a třeba dostal šanci nahradit stabilní jedničku Martina Berkovce. Bohužel jeho týmu utkání nevyšlo a jak sám Havránek přiznal, výkon mužstva velmi ovlivnil gól do šatny.

Jak byste zhodnotil zápas?

Slavia byla v některých pasážích lepší, někdy jsme byli lepší my. Celkově mi to přišlo vyrovnané. Ve druhé půlce prvního dějství jsme domácí přehrávali. Škoda, že přišel ten gól do šatny. Ten nás dostal psychicky dolů a celou druhou půli jsme se z toho nemohli vymanit. Slavia tam měla spoustu šancí. Na druhou stranu, ke konci zápasu jsme se zase dostali do tempa. Myslím, že kdyby to skončilo remízou, tak bychom asi byli spokojenější.

Co byste řekl k tomu inkasovanému gólu? Šlo to chytit?

Tak chytit jde všechno. Byla škoda, že Michal Šmíd tomu chtěl zabránit a na poslední chvíli to ještě tečoval. Kdyby nebyla tečovaná, tak jsem jí asi vytěsnil na roh. Ale takový je fotbal. Byl to gól ve 45. minutě, takže jsme byli psychicky velmi dole. Jsme smutní, těšili jsme se na derby, fanoušci byli skvělí, je to velké zklamání.

Slavia vás zase tolik nezaměstnala. Vnímal jste to tak?

Ve druhé půli jsem tam musel řešit jednu situaci, jinak těch situací moc nebylo. Ve druhé půli tam měli jednu velkou šanci. Jak říkám, je to škoda.

Nastoupil jste k ligovému utkání po dlouhé době. Co jste si říkal?

Strašně jsem se těšil, přeci jen jsem ligu dlouho nechytal. Když chytáte za farmu nebo za juniorku, tak to přeci jen není takové. Pro tuhle atmosféru se hraje fotbal, i proto jsem zklamaný, že to nevyšlo.

Jak jste prožíval ty týdny, kdy za vás chytal Berkovec?

Samozřejmě, každý chceme chytat, ale Berky je dobrý brankář. Nemohl jsem říci ani popel, když dostával příležitost. Jak říkám, přej a bude ti přáno. Doufal jsem, že dneska bude přáno mně, ale bohužel.

Jak dlouho jste věděl, že budete dneska chytat?

Dlouho. Hodně dlouho. Pár týdnů jsem to věděl, takže jsem se na to připravoval. Tři týdny jsem se na to těšil a jsem smutný, že to nevyšlo.

Dnes se v Praze hrály čtyři velké sportovní akce. Jak jste spokojen s návštěvou? Nakonec byla lepší, než se očekávalo.

Bavili jsme se o tom. Já tipoval, že přijde devět a půl tisíce lidí, spoluhráči tipovali čtyři. Atmosféra byla super. Naši fanoušci byli skvělí, slávističtí také, ale bylo nám to k ničemu.

Kam dál?

Adam Kotrbatý / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články