Zpět na » Synot liga » Vlček ve Slavii prodloužil

Synot liga - Vlček ve Slavii prodloužil

0

Líbilo se

18.06. - Ăštočník Stanislav Vlček dnes v úvodu tiskové konference prodloužil smlouvu se Slavií o další dva roky, jejíž součástí je i následující možná roční opce. Původní smlouva mu měla vypršet 30.června.

Vlček měl nabídku ze zahraničních i domácích týmů, včetně účastníka druhé Bundesligy Kaiseslauternu nebo jednoho řeckého klubu. Přesto dal přednost Slavii.

"Ve Slavii jsem spokojený a už se těším na boje o Ligu mistrů. Svou roli při mém rozhodování sehrála i rodina," řekl Vlček, který do Slavie přišel zadarmo na začátku září 2004 z Dynama Moskva. Během prvních dvou sezon nastřílel v české lize deset gólů, v právě skončeném ročníku vstřelil o jednu branku více. Jeho dlouhodobé kvalitní výkony na sklonku loňského kalendářního roku mu přinesly i návrat do reprezentace.

V lize odehrál Vlček zatím 372 zápasů, ve kterých vstřelil 81 branek. Pokud se mu vyhnou zranění, dá se předpokládat, že již v příští sezoně překročí počet čtyřset odehraných ligových zápasů, což se doposavaď podařilo pouze osmi fotbalistům.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články