Zpět na » Synot liga » Volešák s Johanou míří do Slavie

Synot liga - Volešák s Johanou míří do Slavie

0

Líbilo se

20.06. - Do kádru vícemistra uplynulé sezony Slavie sice zatím ještě nikdo nepřestoupil, seznam vytoužených posil se však rozrostl o jména záložníka Volešáka a stopera Johanu.

Třiadvacetiletý Ladislav Volešák v minulé sezoně hostoval ze Sparty, jejímž je kmenovým hráčem, v Českých Budějovicích a v sestavě chyběl pouze ve třech zápasech. Podle generálního ředitele Slavie Petra Doležala je klub Slavia velmi blízko dohodě jak se samotným hráčem, tak i s letenským klubem. S hráčem přineseme zítra o chystaném přestupu rozhovor. V první lize zatím odehrál třiatřicet zápasů, ve kterých vstřelil šest branek.

O sedm let starší Petr Johana je velmi zkušeným fotbalistou, jenž má na svém kontě i třináct startů za seniorskou reprezentaci. Do ligy nakoukl poprvé před sedmi lety v Liberci, poté přestoupil do Sparty. Po návratu z tureckého angažmá v Manisasporu strávil poslední půlrok v kádru Mostu, za který však vinou zranění odehrál pouze jediný zápas. Celkově jich má na svém kontě 128, vstřelil deset branek.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články