Zpět na » Synot liga » Teplice začaly s přípravou

Synot liga - Teplice začaly s přípravou

0

Líbilo se

21.06. - Dnes zahájily herní přípravu na novou sezonu i Teplice, které přes letní pauzu mění tvář. Nový trenér Petr Rada, který přišel do lázeňského města z Jablonce, se musel dnes obejít bez největší klubové hvězdy, Edina Džeka.

"Benát, Džeko a Merzič zůstali na stadionu, mají lehké zdravotní problémy. Kaufman, Klein a Jirsák dostali dovolenou a Fenin s Marešem jsou s dvacítkou v Kanadě," uvedl na pravou míru stav věci na klubovém webu ředitel komunikace Petr Heidenreich.

Naopak Rada a jeho realizační tým, stejně jako ovšem i hráči ze zbytku kádru, dostali možnost se seznámit s Pavlem Haškem, novou posilou severočeského klubu před novou sezonou. V klubu se objevil také útočník Aldin Mahmutovič a Admir Ljavakovič.

"Jsou to Bosňané ze stejné manažerské skupiny jako Džeko a Merzič. Jsou tu na zkoušce z klubu Celik Zenica," upřesnil Heidenreich. "Další změny jsou v jednání. Je velký zájem o naše hráče. Pokud někdo odejde, samozřejmě ho nahradíme, ale bylo by předčasné o něčem spekulovat," dodal.

Teplice naopak přišly o středopolaře Dorta, který se vrací z hostování do Liberce; Ohněník bude hrát za druholigové Ăšstí a Brožík přestoupí do jiného prvoligového klubu.

Ač pršelo, trenér Rada si pro klubový web počasí i trénink pochvaloval.

"Pro první trénink všechno optimální," řek pro fkteplice.cz Rada. "Začali jsme volně, aby si hráči zahráli na dvě, zvykli si na balon, ze začátku ho tolik nebude. Od pondělka začneme na ostro, "dodal.

"Už v půl šesté jsem byl na stadionu. Moc toho nenaspím, ale mně to nevadí. Osáhl jsem si to tady, urovnal nějaké věci a pak přišli hráči," říká Rada. Ovšem již v devět hodin předstoupil před své nové svěřence. "Ale žádné proslovy nebyly, nejsem jejich zastáncem. Moc jsem nemluvil, myslím, že je to zbytečný. Bude dost času na soustředěních, abychom se víc poznali a řekli si konkrétnější věci," dodal.

Seznam hráčů, kteří se zúčastnili prvního tréninku:
Brankáři: Slavík, Belic, Kolář
Obránci: Pimpara, Rosa, Lukáš, Valenta, Krmaš, Ryška, Dragoun
Záložníci: Ĺ tohanzl, Sabou, Verbíř, Doležal, Hašek, Ljevakovič
Ăštočníci: Kroupa, Rilke, Vondrášek, Koukal, Mahmutovič

Lukáš Vojtěch / fot/fkteplice.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články