Zpět na » Synot liga » Šmicer dorazil za Slavií do Krkonoš

Synot liga - Šmicer dorazil za Slavií do Krkonoš

0

Líbilo se

21.06. - Blíží se velký po delší době znovu velký přestup ze zahraničí do české ligy? Je to možné, Slavia je s Vladimírem Ĺ micrem již předběžně domluvena a hráč dokonce dnes odcestoval do Ĺ pindlerova mlýna, kde ve Ĺ výcarské boudě má Slavia rozbitý svůj "základní tábor" první části herní přípravy na novou sezonu.

Do Slavie by měl Ĺ micer, jenž má se Slavií její ligový titul ze sezony 1995/96, přestoupit v tom případě, že nedostane atraktivní nabídku ze zahraničí. Se slávistickým vedením se sice na nějakém termínu, kdy své rozhodnutí oznámí, nedohodl, přesto očekává že tak učiní brzy.

"Nechám to otevřené ještě týden nebo čtrnáct dnů. Potom už začnou přípravné zápasy, tak je mi jasné, že kouč musí vědět, zda se mnou může počítat. Rozhodně bych ale nechtěl někomu ublížit, kdyby nějaká nabídka přišla," řekl Ĺ micer.

Přestože ještě není ve Slavii coby její platný člen, myslí si, že není nic divného na tom že s ní trénuje. "Hokejisté to dělají v létě téměř všichni, a pak hrají v NHL. No a já jsem podobný případ," uvedl Ĺ micer.

Dnes dopoledne absolvoval zátěžové testy. Ty sice nedopadly tak skvěle jako v předešlých letech, ovšem sám hráč si je toho vědom a chce je brzy dohnat.

"V tom ale problém nebude, to rychle doženu. A jestli se na přípravu těším? Vím, že to bez ní nejde. Každé ráno budu nadávat, ale vím, že je to potřebné," řekl dále Ĺ micer novinářům po příjezdu na Ĺ výcarskou boudu.

Přitom nechce žádné úlevy. "Spíše naopak," usmál se Ĺ micer, který ze současného kádru Slavie zná pouze Stanislava Vlčka. "Z doby kdy jsem hrál v domácí lize," upřesňuje. Ovšem problém to podle něj nebude. "V zahraničí jsem taky musel všechny poznávat. A tady se mluví česky," usmál se znovu Ĺ micer.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články