Zpět na » Synot liga » Totalsport: Šventa chce Lokomotiv Moskva!

Synot liga - Totalsport: Šventa chce Lokomotiv Moskva!

0

Líbilo se

21.06. - Zamíří Dušan Ĺ vento do Lokomotivu Moskva? Podle informací týdeníku Totalsport tomu tak možná bude!

"Ze Slavie zatím fotbalisté jen odcházejí a přicházet nemohou. Klub má totiž zablokované arbitráží přestupy. Podle zdrojů Totalsportu je na obzoru bomba - klub může opustit levý záložník Dušan Ĺ vento. Slovenský reprezentant neprodloužil ve Slavii smlouvu (má ji ještě na jeden rok) a nyní má o něj eminetní zájem moskevský klub Lokomotiv Moskva. Na Slavii o tom pravděpodobně ještě nic nevědí," informuje týdeník.

"Ĺ vento se sám na jednom ze slovenských fotbalových serverů vyjádřil, že Slavia by ho prodala, ale ne pod tři milióny eur. V tom vidí Ĺ vento velkou překážku možného zahraničního angažmá a zřejmě to bude důvod, proč ještě kontrakt neprodloužil, "pokračuje zpráva Totalsportu.

Podle našich informací má o něj zájem také prvoligový francouzský a bundesligový klub. Sám hráč však prý o ničem neví a a nechává situaci volný průběh s tím, že v současné době zůstává ve Slavii.

Ovšem Ĺ vento má na to prosadit se v kvalitní západoevropské lize a když mu v zimě nevyšel přestup do bulharské Sofie, bylo by zbytečné nyní přestupovat do Lokomotivu Moskva. I nyní jej totiž sledují zahraniční skauti z Německa, Francie, Itálie a nejspíše i dalších zemí a stačí málo a zamíří třeba zrovna do jejich země.

Se Slavií se pokusí probojovat pošesté v její historii do základní skupiny Ligy mistrů, k čemuž by měli Ĺ ventovi a spol pomoct posily jako Ĺ micer, Holeňák, Johana či Volešák. A v Lize mistrů, stejně jako v dalších reprezentačních startech, dá o sobě vědět. A kdo ví, už v zimě se o něj zajímal platonicky Lyon, třeba to po podzimu už vyjde.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články