Zpět na » Synot liga » Brunclík a Štohanzl prodloužili své kontrakty v Mladé Boleslavi

Synot liga - Brunclík a Štohanzl prodloužili své kontrakty v Mladé Boleslavi

Brunclík a Štohanzl prodloužili své kontrakty v Mladé Boleslavi © fkmb.cz - Jan Štohanzl

0

Líbilo se

10.07. - Dva týdny před startem nového ročníku Gambrinus ligy uzavřeli dva zkušení středopolaři, David Brunclík a Jan Štohanzl, nové profesionální smlouvy s týmem FK Mladá Boleslav.

Osmadvacetiletý středopolař David Brunclík, který dokáže být platným hráčem i na kraji obrany, je mladoboleslavským odchovancem. Když přešel z dorosteneckého do dospělého věku, často cestoval po hostováních. Působil například v Blšanech (2006), Kladně (2008), Čáslavi (2008-09) a Ústí nad Labem (2011). V nejvyšší české Gambrinus lize nastoupil do 78 utkání a nastřílel v nich 4 góly, z toho 59 utkání a 3 góly v mladoboleslavském dresu. Ten bude oblékat i další dva roky, neboť nová smlouva, kterou s vedením FK Mladá Boleslav podepsal, má platnost do 30. června 2015.

Osmadvacetiletý středopolař Jan Štohanzl je odchovancem Jihlavy, odkud přestoupil na začátku roku 2006 do Teplic, ze kterých v létě 2009 odešel do vršovických Bohemians 1905. Po dvou letech v klokaních službách, to znamená v červenci 2011, přestoupil do Mladé Boleslavi. Dosud v Gambrinus lize odehrál celkem 164 utkání a nastřílel 15 gólů. Za Mladou Boleslav ve dvou uplynulých ročnících nastoupil do 47 utkání a v nich čtyřikrát skóroval. V těchto dnech se s vedením FK Mladá Boleslav domluvil na prodloužení smlouvy s platností do 30. června 2016.

Kam dál?

Redakce / fkmb.cz, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články