Zpět na » Synot liga » Táborský přestupuje nakonec do Boleslavi

Synot liga - Táborský přestupuje nakonec do Boleslavi

0

Líbilo se

22.06. - Mladý útoční Ivo Táborský měl původně namířeno do Jablonce. Ze jeho přestupu do severočeského klubu však sešlo, a tak se nakonec upsal Mladé Boleslavi.

Táborský se v Jablonci nedohodl na podmínkách smlouvy, mezitím však kývl jednadvacetiletý hráč Mladé Boleslavi. Ředitel Jablonce Petr Flodrman pro oficiální web Jablonce uvedl, že jednání o přepuštění práv na Táborského probíhaly korektně. Nic již tedy Táborskému v cestě do týmu účastníka poháru UEFA nebrání.


Tento týden do Jablonce ještě přestoupil Luděk Zelenka a tím by byla konkurence v jabloneckém útoku ještě větší. V Boleslavi bude mít však o mnoho větší konkurenci. V útoku tam hrají Kysela, Sedláček, Pecka, Ordoš a Mikolanda. Středočeši však budou hrát pohár UEFA a určitě tak každý dostane svou šanci.


V současnosti má bilanci 32 prvoligových startů a šest gólů. Odchovanec pražské Slavie si ve svém mateřském klubu moc nezahrál, a tak většinou trávil čas na hostování v Příbrami, resp. posledně v Českých Budějovicích. V Mladé Boleslavi podepsal smlouvu na čtyři roky.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články