Zpět na » Synot liga » Busta nadále koučem Bohemians 1905

Synot liga - Busta nadále koučem Bohemians 1905

0

Líbilo se

22.06. - Zbyněk Busta zůstane nadále ve funkci hlavního trenéra v klubu Bohemians 1905, se kterým vyválčil postup do první ligy. Koučem první ligy se stane ve chvílí až získá licenci potřebnou pro trénování v tuzemské nejvyšší soutěži. Mužstvo dočasně povede Václav Hradecky. Informoval o tom oficiální klubový web.

Busta bude do doby, než získá trenérskou licenci pro první ligu, působit ve vršovickém klubu jako sportovní manažér.

Poslední týdny se vedly spekulace o tom, že Busta se vrátí k tamní mládeži, u které setrval dlouhých deset let. Trenér, který je mezi fanoušky klubu oblíbený, si vzal čas na rozmyšlenou a nakonec se rozhodl pokračovat ve své trenérské práci v „A“ týmu Bohemians.
"Byl jsem tři dny na Ĺ umavě a přemýšlel jsem bez cizích vlivů a emocí. V pátek odpoledne jsme si na hodinu sedli s panem Jakubowiczem a panem Svobodou a vyříkali jsme si některé věci," popisoval Busta své rozhodování po schůzce s vedením klubu.

Společně řešili i jeho chybějící trenérskou profi-licenci, kterou musí vlastnit všichni trenéři 1. Gambrinus ligy. Busta je připraven se přihlásit ke studiu profesionální licence na podzim. Do té doby bude hlavním trenérem Václav Hradecký.

Zbyněk Busta je zároveň i sportovním manažérem, který nehodlá chystat žádné velké dramatické změny pro prvoligovou sezonu. Chce kádr vhodně doplnit, ale ligu budou hrát hráči, kteří nejvyšší soutěž vykopali.
FC Bohemians 1905 zahájí letní přípravu čtvrtého července. Ještě předtím čeká Bustu krátká dovolená v Chorvatsku a poté podepíše s klubem novou smlouvu.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články