Zpět na » Synot liga » Šenkeřík do Slavie

Synot liga - Šenkeřík do Slavie

0

Líbilo se

04.07. - Slavistický klub získal svou další posilu. Zdeněk Ĺ enkeřík, který se vrací do vlasti z tureckého Malatyaspor, podepsal s pražským klubem dvouletou smlouvu s následnou roční opcí.

Ĺ enkeřík už je čtvrtou novou tváří Slavie během léta. Ještě dříve se ligovému vicemistru uplynulého ligového ročníku upsali Volešák, Ĺ ourek a Dřížďala. Slavisté testují dva francouzské hráče Tavares a Tiani a s mužstvem také trénuje reprezentant Vladimír Ĺ micer.

"Jsme potěšeni, že se nám podařilo získat zkušeného útočníka, o kterého jsme měli zájem už v zimě. Věříme, že bude pro náš tým velkým přínosem," uvedl na webových stránkách klubu generální ředitel Slavie Petr Doležal, který se zúčastnil přímo v Turecku jednání o hráčově přestupu.

Ĺ enkeřík naposledy působil v české lize v Bohemians a poté hrál v dresu Jablonce, odkud odešel do Malatyasporu. V tuzemské nejvyšší soutěži nasbíral 119 zápasů, v nichž vsítil 21 branek. "Jsem rád, že se mohu po roce a půl vrátit domů, navíc do tak slavného klubu. Udělám všechno pro to, abych Slavii pomohl nejen v lize, ale také v Lize mistrů," prohlásil Ĺ enkeřík.

Ĺ estadvacetiletý útočník se poprvé představí v dresu Slavie na zítřejším fotbalovém turnaji, který se bude konat v Čelakovicích. „Proti Slavii se mi dařilo už v dresu Bohemky, několikrát jsem Slavii vstřelil branku také za Jablonec, doufám, že se mi teď bude stejně dařit i v jejím dresu.,“ zavzpomínala si čerstvá posila.

/ FotbalPortal.cz/slavia.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články