Zpět na » Synot liga » Hodúr by mohl opustit Liberec

Synot liga - Hodúr by mohl opustit Liberec

0

Líbilo se

03.07. - Pokud by přišla zajímavá nabídka ze zahraničí, Ivan Hodúr pravděpodobně Liberec opustí. Hodúr je v Liberci od roku 2001 a zahajuje zde svou sedmou sezónu.

Sedmadvacetiletý Hodúr má podle slovenských médií od libereckého vedení příslib, že pokud přijde zajímavá nabídka ze zahraničí, nebude mu bránit v přestupu. I samotný ofensivní záložník je změně nakloněn. Pokud však v Liberci zůstane nebude to pro něj podle jeho slov tragédie.


Hodúr se stal v Liberci ke konci minulé sezóny oporou týmu. V minulé sezóně chyběl pouze v šesti zápasech a vstřelil čtyři góly. Pro nového trenéra Liberce Michala Zacha by byl Hodúrův odchod velkou ztrátou. Liberec se ale již v minulosti výborně vyrovnal s většími ztrátami.


Liberec se již posílil o zkušeného Holeňáka, dále přišel z Mladé Boleslavi Krátký a těsně před dotažením je přestup Petrouše. Slibně se jeví i dva noví Brazilci Jales a Hudson. Z hostování se postupně vrátili: Hochmeister, Dort, Radzinevičius a Jirouš.


Tým opustili Rick s Parksem, kterým se nepodařilo prosadil natrvalo do základní sestavy.


Liberec má těžký los. Začíná na Spartě a v prvních čtyřech kolech hrají třikrát venku. V prvním utkání na Spartě navíc bude Severočechům chybět Jan Nezmar, který bude pykat za 4 žluté karty z minulého ročníku.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články