Zpět na » Synot liga » Švach s Červenkou Zlín opouští

Synot liga - Švach s Červenkou Zlín opouští

0

Líbilo se

02.07. - Jaroslav Ĺ vach a Bronislav Červenka neprodloužili smlouvu ve Zlíně. Oběma hráčům totiž vypršel na konci června platný kontrakt a novou smlouvu na jeden rok shodili ze stolu. Ode dneška si hledají volné angažmá.

"Jardovi i Broňovi jsme nabídli novou smlouvu. S jejich výkony v předchozí sezoně jsme byli spokojení, proto jsme měli zájem na další spolupráci. Hráči ale na naše podmínky nepřistoupili, proto nebudou dál pokračovat v přípravě s mužstvem a mohou si hledat nové angažmá," potvrdil na webových stránkách klubu předseda zlínského představenstva Josef Duda.

Do Velkých Karlovic proto zkušení fotbalisté vůbec neodcestovali a dál se budou připravovat individuálně. "S oběma hráči jsem počítal a ještě před začátkem letních dovolených jsem jim řekl, že bych byl rád, kdyby ve Zlíně pokračovali. Konečné rozhodnutí ovšem bylo na nich. Místo nich teď budeme muset najít adekvátní náhrady. Jardovo místo by mohl zacelit Zdeněk Kroča, u Broni to bude o něco těžší. Na jaře hrál výborně a svým nástupcům nasadil laťku hodně vysoko. Jsme ale stále na začátku přípravy a máme dost času na to, abychom vzniklou situaci mohli řešit," uvedl Pavel Hoftych. Trenérovi bude scházet také Tomáš Dujka, který odjel na zkoušku do slovenské Nitry, na letní přípravě nedaleko Vsetína.

Čtyřiatřicetiletý defenzivní záložník Ĺ vach, který začal s fotbalem právě ve Zlíně, strávil v moravském klubu více než osm let. V lize nasbíral celkem 128 zápasů, ve kterých se trefil sedmnáctkrát do soupeřovy sítě. Jednatřicetiletý obránce Červenka působil ve Zlíně pět sezon, v lize celkem odehrál 277 utkání, v níž vsítil 22 gólů.

/ FotbalPortal.cz/fctescomazlin.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články