Zpět na » Synot liga » Milan Baroš nezabránil bezbrankové remíze

Milan Baroš nezabránil bezbrankové remíze

Milan Baroš nezabránil bezbrankové remíze © fcb.cz - Oslava 90 let Baníku Ostrava: v akci Radoslav Látal a Milan Baroš

0

Líbilo se

23.02. - REVIEW Milan Baroše se po více než 11 leetech vrátil do Gambrinus ligy, ale bezbrankové remíze s Českými Budějovicemi. Při střídání si vysloužil od devěti tisíc bouřlivý aplaus.

Baník v prvním poločase nechal iniciativu na Jihočechy, kteří měli první větší šance v 10. minutě, kterou zmařil domácí brankář svým výběhem a z následného rohu vyrazil reflexivně střelu. Hosté pokračovali v aktivitě a sám před Bártou nesměrnil míč mezi tyče Řezníček.

Po změně stran zvýšili domácí aktivitu, ale další větší akci měl v podobě tvrdé střely Hora. První zajímavý moment pro domácí fandy, kterých přišlo na Bazaly necelých devět tisíc, byl v 68. minutě, když vystřídal Štožického. Ochozy na tento okamžik čekaly celý zápas a bouřlivým aplausem ocenili návrat ostravské hvězdy. Ale ani účast Milana Baroše nepomohla ke zvýšení aktivity domácích. I přes větší aktivitu hostů se ze tří bodů mohli radovat domácí, když v poslední minutě se objevil domácí Kraut sám na malém vápně, ale v šanci minul.

V důležitém zápase si oba soupeři připsali po bodě v záchranářských pracích.

FC Baník Ostrava - SK Dynamo Č. Budějovice 0:0

Žluté karty: 43. Kukec (OVA) - 44. Táborský (CEB), 76. Hora (CEB), 80. Novák (CEB)

FC Baník Ostrava: Bárta - Zawada, Frydrych, Kaprálik, Starý - Stožický (68. Baroš), Hable, Lukeš (59. Fantiš), Droppa, Kukec - Kraut

SK Dynamo Č. Budějovice: Daněk - Novák, Lengyel, Machovec, Mkoyan - Klesa (78. Javorek), Hora, Rýdel, Benát - Táborský (90. Halama), Řezníček (87. J. Černý)

Kam dál?

/ FotbalPortal.cz

Nejnovější články