Zpět na » Synot liga » Kladrubský posílí Spartu

Synot liga - Kladrubský posílí Spartu

0

Líbilo se

03.07. - Mistrovská Sparta získala do svých řad obránce Jiřího Kladrubského, který přichází z Českých Budějovic. Jednadvacetiletý fotbalista je už čtvrtou posilou Sparty v letním období.

Pražané získali opci na jeho přestup už loni v létě. Minulý rok Sparta poslala do Budějovic několik hráčů na hostování a na přestup.

Letos se čekalo na to, zda přijde na Kladrubského lukrativní nabídka. Zájem byl například v Portsmouthu, ale hráč i jeho manažer Pavel Paska se nakonec rozhodli přijmout nabídku Sparty.

Talentovaný obránce je s přestupem do nejslavnějšího českého klubu samozřejmě spokojen: "Sparta je obrovská šance, které si vážím, a těším se na mé nové angažmá," řekl po podpisu smlouvy. Novou posilu si pochvaluje trenér Bílek, který tohoto hráče vidí jako velký příslib do budoucna.

Jiří Kladrubský je odchovancem Českých Budějovic. V lednu 2004 byl přeřazen do ligového kádru. Ovšem na podzim 2005 hostoval v Prachaticích. Poté se však na jih Čech vrátil a vydobil si pozici v základní sestavě. Člen reprezentačního kádru do jednadvaceti let může své umění nyní předvést ve Spartě.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články