Zpět na » Synot liga » Puma novým partnerem FC Viktoria Plzeň

Synot liga - Puma novým partnerem FC Viktoria Plzeň

0

Líbilo se

03.07. - FC Viktoria Plzeň má od července nové sportovní vybavení značky Puma. Zatím se to týká jen fotbalistů „A“ týmu, v příštích letech se postupně vybaví i ostatní mužstva plzeňského klubu.

„Je to pro náš klub určitě krok dopředu, Puma je jednou z nejoblíbenějších značek sportovního oblečení a vybavení s působností po celém světě," říká na samý úvod obchodně-marketingový manažer FC Viktoria Plzeň a.s. Mgr. Jaromír Hamouz.

Společnost PUMA se stala od 1. července 2007 jedním z hlavních partnerů prvoligového klubu FC Viktoria Plzeň. Západočeský celek je jediný v první české lize, kdo se může pyšnit značkou Puma. Vedle Viktorky oblékají tuto oblíbenou sportovní značku také atraktivní zahraniční kluby jako jsou například Tottenham, Stuttgart, AS Monaco nebo Girodins de Bordeaux. Puma také podporuje týmy na mezinárodní úrovni, mezi ně se řadí také česká fotbalová reprezentace.

"Kvalitní podmínky pro naše hráče jsou podstatnou součástí profesionálního fotbalu. Sportovní výbava k těmto podmínkám samozřejmě patří. Věřím, že spolupráce s Pumou bude i marketingově velice zajímavá. Jsme jediným klubem v I. Gambrinus lize, se kterým Puma spolupráci uzavřela, navíc se jedná o spolupráci víceletou," dodává Hamouz.

/ FotbalPortal.cz/fcviktoria.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
seva07 - 27.07. Odpovědět

puma je dobrá značka...

seva07
Nejnovější články