Zpět na » Synot liga » Liga začne šlágrem Sparty s Libercem

Synot liga - Liga začne šlágrem Sparty s Libercem

0

Líbilo se

26.06. - Během prvního ligového kola bude k vidění první ze vzájemných zápasů české velké čtyřky, mezi kterou patří obě pražská "S" Sparta se Slavií spolu s Libercem a Mladou Boleslaví.

Liga začne o prvním sprnovém víkendu, hned během úvodního kola bude k vidění zajímavý zápas Sparty s Libercem. Utkání dvou posledních českých ligových mistrů bude pravděpodobně přenášet Česká televize.

Ve čtvrtém kole si zkříží poprvé cestu dva pražské kluby, konkrétně Žižkov se Spartou. O pět kol později bude o první říjnový víkend k vidění prestižní derby Sparty se Slavií, které bude hrané na Letné.

Během celého podzimu neodcestuje Slavia na Moravu, což je zvláštní zajímavost okořeněná tím, že i Sparta se na Moravu vydá poprvé až k odehrání čtrnáctého kola.
Bohemians 1905 a Viktorie Žižkov, prvoligový nováčci, odehrají první ligové kolo proti Baníku Ostrava, respektive v Mladé Boleslavi.
Výkopy zápasů budou stejné jako v uplynulé sezoně. V neděli budou televizní přenosy od 20:15 na ČT4 Sport, v pondělí na ČT2 od 17:15. Do devátého kola byly výkopy stanoveny v sobotu od 19.00 a v neděli od 17:00, od 20. října v sobotu od 17:00 a v neděli od 15:00. Kluby mají možnost si zvolit termín, který jim více vyhovuje, ovšem požadavek Viktorie Žižkov na tradiční nedělní výkop v 10:15 byl zamítnut.

Los 1. kola fotbalové ligy pro sezonu 2007/2008:
Mladá Boleslav - Viktoria Žižkov, Jablonec - Slavia Praha, Kladno - Teplice, České Budějovice - Sigma Olomouc, Most - Plzeň, Brno - Zlín, Bohemians 1905 - Baník Ostrava, Sparta Praha - Liberec.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články