Zpět na » Synot liga » Přesuny v kádru Sparty

Synot liga - Přesuny v kádru Sparty

0

Líbilo se

25.06. - Již tradičně nastanou ve Spartě nejspíše velké změny v kádru, Přestupové období co přestupové období přestoupí ze Sparty několik hráčů a další odejdou na hostování, ale také jich několik do Sparty přijde.

Kolonky příchodů a odchodů se začínají znovu rychle zaplňovat. Oficiálně přestupové období ještě nezačalo a Sparta již hlásí tři hráče jako své nové posily: Kúdelu ze Slovácka, Limberského z Plzně a Veršajeviče z bosenské Zenicy.

Ovšem další hráči i odešli. Brankář Jaromír Blažek přestoupil do bundesligového Norimberku, útočník Jun sice dchce ve Spartě zůstat, ovšem jeho mateřský klub Trabzonspor za něj požaduje astronomickou částku 180 milionů korun a on se tak nejspíše vrátí zpět do Turecka.

Záložník Jan Ĺ Imák má požehnání k jednání o přestupu a jak se zdá, během tohoto týdne podepíše smlouvu v druholigovém německém celku St. Pauli. Z týmu je na odchodu i stoper Václav Drobný, záložník Juraj Ančic se již vrátil z hostování na Letné na stadion u Nisy.

Do Sparty se mezitím také vrátili hráči, jenž byli na hostování v různých českých klubech. Ĺ anci dostat se během letní přípravy do kádru letenského klubu dostanou Jan Ĺ imůnek (vrací se z hostování v Kladně), brankáře Zdeňka Zlámala (návrat ze Zlína), Milana Petržely (návrat z Jablonce) a Jana Holendy (návrat z Českých Budějovic), z rezervy byl do A týmu přeřazen Ondřej Biro.

Další kmenoví hráči se zatím do přípravy Sparty nezapojí. Marek Jungr si léčí po návratu z Příbrami zranění, Jiří Jeslínek zůstane dále na hostování v Mostě, brankář Zoltán Miski na hostování v Českých Budějovicích a jeho kolega z brány David Bičík na Kladně. Ăštočník Dave Simpson, kterému skončilo hostování v kladenském týmu, zamíří na hostování jinam.

Novou šanci ve Spartě nedostanou nejspíše ani Petr Voříšek a Milan Pacanda, když první zamíří pravděpodobně na hostování z Rapidu Vídeň do Austrie a druhý jmenovaný si po skončení hostování v Brně hledá nové angažmá.


Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články