Zpět na » Synot liga » Sparťané zahájili přípravu

Synot liga - Sparťané zahájili přípravu

0

Líbilo se

25.06. - Jako jeden z posledních ligových týmů začala s přípravou dnes pražská Sparta, úřadující ligový mistr a vítěz domácího poháru.

Na srazu se sešlo dvacet sparťanských hráčů. Trenér Michal Bílek se již sice bude muset obejít bez brankáře Jaromíra Blažka, jenž přestoupil do bundesligového Norimberku, stopera Ĺ těpána Kučery, který přestoupil do Brugg a útočníka Tomáše Juna, jenž se vrátil do kmenového Trabzonsporu. Na druhou stranu trenér Bílek přivítal tři nové posily: beka Limberského záložníka Kúdelu a útočníka Vršajeviče.

Další posily jsou za v dohlednu. Klub se zajímá o stopera Pavla Košťála z Liberce, beka Jiřího Kladrubského z Českých Budějovic a útočníka Václava Svěrkoše z Borussie Mönchengladbach. Nově se Sparta zajímá také o záložníka Martina Abraháma z Mladé Boleslavi.

Na Letné sice uvažovali i o špílmachrovi týmu z města škodovek Markovi Matějovském, ovšem ten do Sparty nepřestoupí. "Zájem jsme měli hned po konci sezony, ale požadavky Mladé Boleslavi byly neúnosné," vysvětlil trenér Sparty Michal Bílek.

Další posily bude Sparta hledat i v zahraničí.

"Byl jsem se podívat v Barceloně na utkání Ekvádor - Peru, kde jsme měli nějaké tipy. A musím říct, že jde o zajímavé fotbalisty," uvedl Bílek.

Seznam 20 hráčů na soustředění:

Brankáři: Tomáš Poštulka, Tomáš Grigar, Lukáš Zich
Obránci: Zdeněk Pospěch, Tomáš Řepka, Pavel Mareš, Radoslav Zabavník, David Limberský
Záložníci: Milan Petržela, Karol Kisel, Miroslav Matušovič, Pavel Horváth, Ludovic Sylvestre, Tomáš Kóňa, Ondřej Bíro
Ăštočníci: Miroslav Slepička, Libor Došek, Marek Kulič, Jan Rezek, Avdija Vršajevič


Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/sparta.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články