Zpět na » Synot liga » Kladno bude prvoligové i v příští sezoně

Synot liga - Kladno bude prvoligové i v příští sezoně

0

Líbilo se

25.06. - Kladenští hráči a fanoušci se nemusejí bát, že by se v příští sezoně ve městě nehrála nedaleko Prahy první liga. Ač je má sice podle bývalého předsedy klubu Michala Krause tížit finanční situace, která má být napjatá, nepřišel klub o prvoligovou licenci.

"Kladno má licenci na soutěžní ročník 2007/2008. Podklady, které dnes Kladenští předložili, ji nijak nezpochybnili, není důvod zahajovat další kroky ve věci licence pro SK Kladno," řekl licenční manažer svazu Stanislav Rýznar.

Fotbalový klub z Kladna sice licenci již dříve získal, ovšem v minulém týdnu po rezignaci klubového prezidenta Michala Krause se dostal do potíží poté, co odstupivší klubový činovník prohlásil, že klub vlastní Tomáš Petera, pravděpodobný majitel Baníku Ostrava; a že na Kladně panuje finační nestabilita klubu.

Svaz začal obratem zjišťovat, zda-li jsou informace Krause pravdivé a v tom případě Kladno podvádělo při získávání licence. Ovšem dnes řekl Rýznar pro ČTK, že na odebrání licence ani nepřišla řeč.

"Dnešní schůzka byla víceméně informativní. Ĺ lo jen o to, abychom si vysvětlili určité věci, které se v minulých dnech objevily v médiích," uvedl Rýznar.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články