Zpět na » Synot liga » S ligou se loučí i Příbram. Zaslouženě?

Synot liga - S ligou se loučí i Příbram. Zaslouženě?

0

Líbilo se

22.06. - Marila Příbram po letech opuští prvoligovou scénu. Loučení je to smutné, ovšem kvůli předvedené hře i zasloužené.

Ve třiceti zápach vstřelila nejméně branek ze všech prvoligistů, celkem patnáct! Více branek vstřelil i sám nejlepší střelec ročníku, boleslavský kanonýr Luboš Pecka!

Tři výhry, dvanáct remíz, patnáct proher. Toť je zápasová bilance Marily v tomto ročníku. Dlouho to vypadalo na sestup a poté, co byl vzat do vaztby šéf příbramského fotbalu Jaroslav Starka, vypadalo to s Příbramí již hodně zle.

Do klubu ale zamířil na pomoc z Českých Budějovic trenér Jiří Kotrba, který si přivedl do týmu i několik hráčů z různých ostatních prvoligových mančaftů, mimo jiné například z Teplic na post šéfa příbramské defenzivy Tomáše Hunala.

A hned to vypadalo podle odborníků lépe. Příbram se dle předpokladů měla na to se zachránit, ovšem zklamala v koncovce. Jeden gól za dva zápasy, to mívají nejlepší útočníci. Na klub jako celek je to ovšem žalostně málo.

To se Marile vymstilo. Někomu se uleví, že zmizí z prvoligové scény. Ať již kvůli zvěstem, které kolují o Starkově působení ve fotbalu i mimo něj. Ať již kvůli způsobu hry Marily, která rozhodně nepředváděla ofenzivní fotbal. Ale prostě uleví.

Počet bodů: 21
Stav zápasů: 3-12-15
Skóre: 15:37
Umístění v tabulce: 15.
Nejlepší střelec: Polodna (4)
Průměrný počet diváků: 3.329 (14.)

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články