Zpět na » Synot liga » Hudson je zatím nejlepším střelcem v přípravě Liberce

Synot liga - Hudson je zatím nejlepším střelcem v přípravě Liberce

0

Líbilo se

22.07. - Liberec měl na konci minulé sezóny problémy s úzkým kádrem. Nyní se však zdá, že hráčů je v libereckém kádru přebytek.

Do týmu přišlo velké množství hráčů. Posilou nejzvučnějšího jména je Miroslav Holeňák, který přišel z rakouského Mattersburgu a navíc v Liberci působil v jeho první mistrovské sezóně. Přestup Adama Petrouše z tureckého Ankarasporu byl konečně dotažen do konce. Petrouš tak za Liberec stihl odehrát jen jedno přípravné utkání s Dynamem Drážďany.


Do Liberce dále přišli: Krátký z Mladé Boleslavi, Brazilci Hudson a Jales, Radek Dejmek a Robin Dejmek z „B“ týmu Slavie, Pyšek z Chebu a Jarkovský z Převýšilova. Z hostování se dále vrátili: Hochmeister, Dort a Jirouš.


Velké množství hráčů v libereckém kádru už odnesli Rehák a Radzinevičius, kteří odešli hostovat do Českých Budějovic. O tom, že odejdou Parks a Rick, se vědělo již dříve. O odchodu Košťála do Sparty ještě stále není rozhodnuto, ale každým dnem je jeho odchod méně pravděpodobnější.


V přípravě zatím liberecké mužstvo odehrálo osm zápasů. Doslova zklamáním a ostudou skončilo vystoupení v poháru Intertoto, kde vypadli liberečtí fotbalisté z kazašským celkem Tobol Kostanaj. Doposud si Liberec připsal v přípravě čtyři vítězství, dvě remízy a dvě prohry.


Z posil se zatím jeví dobře Brazilec Hudson, který je prozatím nejlepším střelcem liberecké přípravy. V přípravných zápasech nastřílel tři góly. Oba Brazilci byli v týmu od května a podle libereckých zdrojů se jeví dobře a měli by předčit dosavadní působení Ricka a Parkse. Ĺ anci dostává i Martin Jirouš, který doposud hostoval v Mladé Boleslavi. Tento liberecký odchovanec se do kádru Liberce doposud neprosadil.


Střelci liberecké přípravy:
3 góly – Hudson
2 góly - Dort, Hodúr, Jirouš
1 gól - Brezinský, Blažek, Jales, Liška, Nezmar, Papoušek


Severočeský klub trápí také velká marodka klíčových hráčů. Kvůli zranění totiž netrénují Blažek, Janů, Frejlach, Ĺ inglár a Matula. Přitom všichni kromě Matuly nastupovali v základní sestavě, pokud jim to zdravotní stav dovolil.


Liberec ještě čekají dvě přípravná utkání. 25.7. se utká s Čáslaví a generálku na ligu sehraje Liberec v Českých Budějovicích. Do ligy vstoupí televizním šlágrem na Spartě.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články