Zpět na » Synot liga » Opava vysoko porazila Rožumberok

Synot liga - Opava vysoko porazila Rožumberok

0

Líbilo se

22.07. -

O tom, že Opava může hrát v příští sezóně hodně vysoko, se přesvědčili její fanoušci, kteří mohli opět vidět pěkný fotbal. V přípravném zápase porazila Opava rezervu účastníka nejvyšší slovenské soutěže – MFK Rožumberok. Do Opavy se navíc vrací Zdeněk Partyš.

Partyš již ve slezském klubu působil v minulé sezóně a patřil do základní sestavy. Za Opavu už nastoupil na pravém kraji zálohy v přípravném zápase s Rožumberokem. Na opačné straně zálohy nastoupila druhá posila Tomáš Dujka ze Zlína.


V Opavě teď čekají, jak dopadne zužování kádrů v prvoligových mužstvech. Ti hráči, kteří by se do kádrů nevešli by mohli přijít na hostování, případně na přestup. Zatím přišli jen Partyš a Dujka. Z opor zatím neodešel nikdo.


V samotném utkání byla Opava jasně lepší a zaslouženě vyhrála. Skvostná byla především první půle, kde si tým Jiřího Nečka vytvořil řadu šancí. Je však nutno říci, že za Rožumberok nastoupili hráči z B týmu, který hraje druhou slovenskou ligu.


SFC Opava - MFK Ružomberok B 4:1 (3:0)
Branky: 34. Pejša, 40. Halaška, 45. Barteska, 59. Půda
Opava: Novák - Uvíra, Pejša, Kiša, Víšek - Partyš (57. Sluka), Wirth, Barteska (80. Horka), Dujka - Halaška (70 Schaffartzik), Půda

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články