Zpět na » Synot liga » Hradec vysoko vyhrál, Jihlava klopýtla

Synot liga - Hradec vysoko vyhrál, Jihlava klopýtla

0

Líbilo se

21.07. - V sobotu zvládli své přípravné utkání fotbalisté Hradce Králové s přehledem. Rozdílem třídy porazili třetiligový Náchod. Naopak opět zaváhala Jihlava, která si nedokázala poradit s týmem z třetí rakouské ligy.

Jihlava tak neprochází zrovna šťastným obdobím. Ze šesti přípravných zápasů vyhráli pouze jednou. A to ještě nehráli se soupeřem z ligy. Zatím má klub z Vysočiny bilanci 6 zápasů - 1 výhra - 3 remízy - 2 prohry, při pasivním skóre 5:9.

Vedení klubu se tak ještě bude určitě muset zamyslet nad posílením kádru. Je však nutno říct, že v přípravném zápasem s rakouským Hornem chybělo Jihlavě hodně zraněných hráčů. Mimo jiné to byli Brazilci Alemio a Marcelo, Kadlec, Vepřek a Zedníček.

SV Horn (3. rakouská liga) – Jihlava 1:1 (1:1)
Branky: 14. vlastní – 30. Vácha
Sestava Jihlavy: Tulis – Bartoš (60. Veselý), Wasserbauer, Gebreselassie, Drga – Veselý (46. Večeřa), Lovětínský (75. Ĺ amánek), Pacholík, Čermák – Faldyna, Vácha (65. Rabušic).


Hradec – Náchod-Deštné 4:1 (2:1)
Branky: 41. a 57. Vodehnal, 43. Svoboda, 70. Munster – 28. Kaplan
Sestava Hradce: Podhajský – Přibyl, Karal, Wozniak, Pospíšil – Kaplan, Bouška (73. Dvořák), Černý, Rezek – Svoboda, Vodehnal (60. Munster).


Za Hradec Králové už nenastoupil Michal Lesák, který byl v týmu na zkoušku. Obě strany se dohodly, že hráč do týmu nezapadá. Lesák se tak vrací do Příbrami. Naopak Miroslav Vodehnal zaujal a s týmem podepsal smlouvu.

Výsledky dalších přípravných zápasů:

Příbram - Zlín 2:0 (2:0)
Branky: 20. Nechvátal, 31. Polodna

Kladno - Sokolov 3:2 (3:1)
Branky: 5. Ĺ ilhan, 31. Cigánek, 41. Dočkal - 40. Mlika, 63. Frohna

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články