Zpět na » Synot liga » Předprodej voucherů zahájen

Předprodej voucherů zahájen

Předprodej voucherů zahájen © slavia.cz - František Veselý jako jeden z prvních majitelů voucherů do Edenu

0

Líbilo se

09.11. - Velká chvíle pro generace slávistů je opět o něco blíže, dnes odstartoval prodej voucherů na permanentku na příští sezonu, kterou by měla Slavia odehrát na novém stadionu v Edenu.

První dva vouchery byly věnovány Blance Zikové, snad nejznámnější slávistické fanynce, a zástupci kotle Zdeňkovi, který vystupuje však spíše pod přezdívkou Strašák. Třetí voucher dostala žijící legenda Slavie, útočník František Veselý.

„Věříme, že naši fanoušci svůj klub podpoří nákupem permanentek, tak jak tomu bývá například v Anglii," uvedl pro klubové stránky klubu člen představenstva Tomáš Rosen. „Přáli bychom si, aby počet majitelů ročních vstupenek dosáhl osmi tisíc," řekl přítomným žurnalistům generální ředitel Slavie Petr Doležal.

„Jsem strašně rád, že jsem byl takto poctěn. V roce 1953 jsem jako desetiletý žáček otevíral bývalý stadion. Ty dva stadiony se ale nedají srovnávat, ten současný bude výrazně krásnější a už se těším, až usednu do hlediště," řekl novinářům František Veselý.

Ceny permanentek na nový stadion se pohybují v rozmezí od 882 korun po 2268 Kč za vouchery, plná cena je od 1260 do 3240 korun.

Kam dál?

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz, slavia.cz

Nejnovější články