Zpět na » Synot liga » Lavička si vybral svůj realizační tým

Synot liga - Lavička si vybral svůj realizační tým

0

Líbilo se

16.07. - Nový trenér reprezentačních lvíčat Vítězslav Lavička si již vybral svůj realizační tým. Bude se opírat zejména o Miroslava Soukupa a Petra Koubu, kteří jsou nyní s reprezentací do 20 let v Kanadě.

Reprezentace do 21 let tak bude mít přímou návaznost na „dvacítku“, která nyní úspěšně reprezentuje v Kanadě. Hodně hráčů právě z reprezentační „dvacítky“ se tak přesune o kategorii výše. Proto je tento tah od Vítězslava Lavičky správný. Lavička má pro práci s mladými hráči cit, to prokázal ve svém působení v Liberci, kde se pod jeho vedením vyhouplo mnoho mladých hráčů. Navíc dosazení exlibereckého trenéra do týmu lvíčat se setkalo až na výjimky s kladnými ohlasy.


Dalšími členy jeho realizačního týmu budou Rudolf Baťa (vedoucí mužstva), Ivo Sekerka (technický vedoucí), MUDr. Petr Novák (lékař), Pavel Fuksa (fyzioterapeut) a Antonín Kudláček (kustod), se kterým se již také potkal v Liberci. Trenér "lvíčat" Vítězslav Lavička však bude využívat i služeb externích spolupracovníků. "Mým trenérským konzultantem bude Vlasta Mareček a mentálním trenérem Dragan Vujovič, se kterým jsem spolupracoval při působení v Liberci," uvedl Lavička pro webové stránky ČMFS.


Česká jedenadvacítka si pod Lavičkovou taktovkou odbude premiéru 21. srpna ve Skotsku, která bude zároveň i generálkou na nový ročník mistrovství Evropy, do jehož kvalifikace vstoupí v září dvojzápasem v Arménii a doma s Lichtenštejnskem. Dalšími soupeři ve skupině jsou ještě Turecko a Ukrajina. Na podzim odehraje reprezentační záloha celkem půltucet kvalifikačních utkáních, zbytek pak až o rok později.


Vrchol této kategorie by mohl přijít v roce 2009, kdy je na programu Mistrovství Evropy.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz/fotbal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články