Zpět na » Synot liga » Ústí zkouší gólmana z Iráku

Synot liga - Ústí zkouší gólmana z Iráku

0

Líbilo se

15.07. - Fotbalisté Ăšstí nad Labem již zahájili přípravu a ve svém kádru mají několik nových hráčů. Hodně z nich je zde však pouze na testy.

Asi největší změnou pro stávající hráče je výměna trenéra. Dosavadního kouče Svatopluka Habance vystřídal Libor Pala. Ten se hned postaral o menší rozruch. Nový kouč už totiž nepočítá s Martinem Hruškou, který ještě před tím odjel na testy na Slovensko. Pala jako vysvětlení pro ústecký web uvedl, že hodlá pracovat s hráči, kteří jsou v klubu od prvního dne přípravy. Nastolil tak zajímavý trend, podle kterého nebude v klubu držet hráče, kteří nemají zájem hrát za severočeský klub.


V současné době je několik zahraničních hráčů v týmu na testech. Je to osmnáctiletý fotbalista z Ukrajiny, irácký brankář, Slováci Hagara a Benčík a do klubu má údajně ještě zavítat jeden hráč z Francie.


Nedá se vyloučit, že se v týmu objeví ještě nějaký zahraniční hráč. U všech těchto hráčů však platí, že pokud v nejbližších dnech v přípravných zápasech neoslní, budou muset tým opustit.


Samotné Ăšstí se netají spoluprácí s prvoligovými Teplicemi. Již v minulosti mezi těmito dvěma kluby došlo k několika zajímavým přestupům. Ten nejvydařenější je asi přestup Edina Džeka, který se rozehrál právě v Ăšstí nad Labem ještě pod trenérem Plíškem. Tentokrát by z Teplic mohl přijít záložník Jan Franc, který balancoval mezi A týmem a juniorkou. Pokud Ăšstí přejde přes první kolo poháru ČMFS, dojde právě na pikantní souboj Ăšstí nad Labem – Teplice, což by mohl být jeden z vrcholů podzimu.


Dobré vztahy mají Severočeši také s Mostem, odtamtud mají vyhlídnutého Benka, který se v Mostě nedaří prosadit do základní sestavy. Dále by měli přijít z Neštěmic Kříž a Holly a dále pak Stárek, Ohněník a Karlík.
Zúžit kádr chce trenér co nejdříve, aby se mohl Pala v klidu věnovat hráčům, se kterými počítá do druholigových bojů.


Pro vedení Ăšstí je výzvou zvýšit návštěvnost na domácích zápasech, protože právě oni byli nejhorší v celé druhé lize, což není pro stotisícové město dobrá vizitka.


Zápasy do startu ligy:
středa - 18.7.2007 - 11.00 - Liberec - FK Ăšstí v Nymburkce
sobota - 21.7.2007 - 10.30 - FK Ăšstí - Varnsdorf v Trmicích
úterý - 24.7.2007 - 18.30 - FC Aue - FK Ăšstí v Glauchau II. bundesliga
sobota - 28.7.2007 - 17:00 - pohárové utkání s vítězem předkola Vilémov - Litvínov,

Michal Horáček / FotbalPortal.cz/fkusti.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články