Zpět na » Synot liga » Rozhovor s trenérem Slavie Karlem Jarolímem

Synot liga - Rozhovor s trenérem Slavie Karlem Jarolímem

0

Líbilo se

14.07. - Po přípravném zápase Slavie s Mostem hraném v Křešicích jsme exkluzivně vyzpovídali trenéra pražského celku o proběhlém zápase. "Trošku se tam projevila únava, ale jsme spokojení že jsme vyhráli, přestože to není v této fázi tak důležité," řekl nám Jarolím.

"Dostali šanci všichni hráči," hodnotil po zápase Slavie s Mostem hraném v Křešicích nedaleko Litoměřic trenér hostí Karel Jarolím, "včetně těch, kteří byli tento týden na soustředění ve Ĺ pindlerově Mlýně, takže toho měli dost."

Slavia šla sice brzy do vedení díky trefě Necida, ovšem ve druhém poločase slávisté odpadli. Jarolím tvrdí: "Trošku se tam projevila únava, ale jsme spokojení že jsme vyhráli, přestože to není v této fázi tak důležité."

Podle něj je to důležité hlavně pro psychiku hráčů. "Pro hráče samotné to důležité je. Každé vítězství je povzbudí a akorát je mi líto té obdržené branky, ale je to pořád součást přípravného období a tak také k tomu přihlížím," tvrdí Jarolím.

"Teď už bychom to měli pomalu směřovat k prvnímu zápasu, který nás bude čekat se Žilinou," řekl nám po zápase trenér Slavie.

Jarolím již ví, které hráče vezme zítra na soustředění do Německa. "Někteří kluci kteří nepojedou, tak ti už jsou v podstatě pryč. Budou půl roku hostovat. Jsou to Lukáš Vácha a Bořek Dočkal. Ti potřebjí pravidelně hrát, byl o ně zájem z první ligy což jsme přivítali a je veliká pravděpodobnost, že budou hrát," řekl po zápase dále našemu webu Jarolím.

"Z těch kluků co byli tady, tak někteří hráči jsou ještě zranění. Takže pojedem všichni," tvrdí Jarolím, který byl spokojen i s výkonem brankáře Diviše: "On podával už slušné výkony i v B týmu. Sice dostal branku, moc situací na řešení neměl a ty, které tam byly, tak pochytal. Jednou myslím slušně vyběh, takže ano, jsem docela spokojen."

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články