Zpět na » Synot liga » Krč je definitivně druholigová

Synot liga - Krč je definitivně druholigová

0

Líbilo se

13.07. - Blšany dnes odstoupily od záměru odvolat se proti odebrání druholigové licence, a tak je již jasné, že fotbalisté Sparty Krč budou hrát druhou ligu.

Fotbalový klub Chmel Blšany dnes k rukám Licenčního manažera ČMFS Stanislava Rýznara doručil odstoupení od odvolání proti rozhodnutí Licenční komise ČMFS ze dne 25.6.2007 o neudělení profesionální licence nutné k účasti ve druhé lize v soutěžním ročníku 2007/08.


Blšany ve druhé lize nahradí tým, který skončil v loňském ročníku ČFL na prvním nepostupovém místě - SK Sparta Krč. "V rámci licenčního řízení musíme být připraveni na všechny možné varianty, již v předstihu proto probíhala jednání i se Spartou Krč a z nich vyplynulo, že podmínky pro účast ve druhé lize stanovené Licenčním manuálem klub splní," uvedl Rýznar pro server fotbal.cz.


Krč se musí jistě posílit. Přijít by měli zkušení i mladí hráči. Dosud měli všichni hráči amatérské smlouvy. To se změní, všechny smlouvy budou profesionální. Krč startuje druhou ligu na horké půdě Hradce Králové.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz/fotbal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články