Zpět na » Synot liga » Vladimír Šmicer podepsal ve Slavii!

Synot liga - Vladimír Šmicer podepsal ve Slavii!

0

Líbilo se

12.07. - Předloňský vítěz Ligy mistrů Vladimír Ĺ micer podepsal ve Slavii dnes krátce po jedenácté roční smlouvu s opcí. Součástí smlouvy je také možnost jeho dalšího působení v klubu. A co je nejdůležitější pro blízkou budoucnost - Slavie na něho bude spoléhat v boji o postup do základní skupiny Ligy mistrů.

„Splnila se nám absolutní priorita přestupového období, do týmu přichází fotbalista světového formátu,“ uvedl generální ředitel Slavie Petr Doležal. „Věřím, že podpis smlouvy s Vladimírem Ĺ micerem je tou nejlepší pozvánkou pro slávistické fanoušky do hlediště pro důležitý boj o Ligu mistrů, který nás čeká,“ dodal Doležal.

„Vracím se do Slavie, do klubu, ze kterého jsem odešel do velkého fotbalu, udělám všechno pro to, abych mu pomohl v důležitých utkáních, které nás čekají. Těším se také na to, že si zahraji na novém stadionu v Edenu,“ řekl novinářům po podpisu smlouvy Vladimír Ĺ micer.

Dnes čtyřiatřicetiletý Ĺ micer odehrál první ligový zápas v devátém kole posledního federálního ročníku v utkání s Hradcem Králové, jeho posledním ligovým startem v české lize je zápas z třicátého kola v zápase v Liberci. V něm sice neproměnil pokutový kop, ovšem i přesto dokázala Slavia vyhrát 3:2 a získala ligový titul.

Za Slavii odehrál zatím Ĺ micer celkově 167 zápasů, z čehož 82 bylo ligových. Má úctyhodnou bilanci 55 branek, z toho 26 ligových.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články