Zpět na » Synot liga » Šmicer podepíše ve Slavii smlouvu

Synot liga - Šmicer podepíše ve Slavii smlouvu

0

Líbilo se

12.07. - Vicemistr Evropy z roku 1996 a vítěz Ligy mistrů záložník Vladimír Ĺ micer podepíše dnes dopoledne smlouvu se Slavií a bude představen jako nová posila na tiskové konferenci.

Ač se Ĺ micerzapojil již 21. června do herní přípravy sešívaných a odehrál ve slávistickém dresu i dva přípravné zápasy, stále podepsání smlouvy odkládal. Čekal na velmi zajímavou nabídku ze zahraničí a tvrdil, že pokud nepřijde, podepíše ve Slavii.

Slavia v jeho osobě získá obrovskou posilu. Ĺ micer se jí pokusí nejen svým výkonem na hřišti, ale i pověstným štěstím které svým klubům přináší, pomoct do základní skupiny Ligy mistrů. V té z českých klubů hrála zatím pouze Sparta.

Ĺ micer bude také v dresu Slavie jediným pamětníkem posledního mistrovského titulu, který Slavia vyhrála v roce 1996. Poté zamířil dnes čtyřiatřicetiletý záložník do Lensu a poté do Liverpoolu, se kterým předloni vyhrál Ligu mistrů. Po výhře v prestižní klubové soutěži přestoupil zpátky do francouzské ligy do týmu Bordeaux, ve kterém mu letos skončila smlouva.

Kvůli zranění naposledy nastoupil v soutěžním zápase sice v listopadu 2005 v baráži o mistrovství světa v zápase s Norskem, přesto se zdá že je nyní již fit a bude moci hrát.

V první lize zatím odehrál 82 zápasů, v nichž vstřelil 26 branek. V reprezentaci, do níž s ním trenér Brücknerstále počítá, odehrál 81 zápasů a vstřelil 27 branek.

Ĺ micer je sedmou posilou Slavie před novou sezonou. Sešívaní již dříve posílili o útočníka Zdeňka Ĺ enkeříka, záložníka Ladislava Volešáka, Francouze Mickaela Tavarese, obrácne Ondřeje Ĺ ourka, Františka Dřížďala a Ericha Brabce. S mužstvem se připravuje také Francouz Tijani Belaid, jenž je se Slavií dohodnut na smlouvě a klubové vedení je blízko k dohodě jeho hostování z Interu Milán.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články