Zpět na » Synot liga » Hradec opět posiluje

Synot liga - Hradec opět posiluje

0

Líbilo se

10.07. - O tom, že to tým z Hradce Králové myslí opravdu vážně s postupem do 1. Gambrinus ligy, se zdá již není pochyb. Do východočeského celku má totiž nakročeno příbramský Michal Lesák.

Lesák má se svým mateřským klubem dohodu, že se bude moci s Hradcem připravovat do 20. července. Po té se vrátí majitel Příbrami Jaroslav Starka a rozhodne se o jeho dalším působení. Obecně se však předpokládá, že by mu Starka neměl dělat potíže, protože je již delší dobu známo, že Příbram chce spoléhat ve druhé lize na mladší hráče.


Lesákovi je v současné době 31 let a je odchovancem právě hradeckého fotbalu. Vrátil by se tak místo činu. Kromě Příbrami působil ještě na Bohemians a v Ostravě. V lize má tento obránce odehráno 137 zápasů, při nich dokázal vstřelit 7 gólů.


Blízko do Hradce Králové má také Miroslav Vodehnal. Tento jednatřicetiletý útočník naposledy působil v řeckém týmu Patras. Vodehnal je ve východočeském klubu zatím na zkoušku, ale ve svém prvním zápasem za Hradec vstřelil hned dva góly a ukázal tak, že by mohl být pro Hradec velice platným hráčem.


V lize působil jen v Jablonci, kde strávil pět sezón. Během nich odehrál 107 zápasů a vstřelil čtrnáct gólů. Před tím působil jen v nižších soutěžích v Náchodě, Pardubicích a Teplicích nad Metují, kde s fotbalem začínal. Na testech v klubu je také Marek Kopecký, který má ligové zkušenosti z Českých Budějovic.


Skutečně zatím hradecké vedení dělá vše pro to, aby byl jeho tým na špici tabulky. Před tím už přišli Ivo Svoboda a Jiří Pospíšil. Odešel pouze Michal Ĺ marda.


Situace však bude velmi složitá, protože tuto sezónu by se o postup mohl prát rekordní počet týmů. Vrátit zpět se chtějí Slovácko a Příbram, postoupit chce určitě Jihlava, stranou nechce zůstat HFK Olomouc, také Opava bude chtít potvrdit skvělou jarní formu a bez šancí by určitě nemusel být ani Sokolov.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články