Zpět na » Synot liga » Vladyka asi z Jihlavy odejde

Synot liga - Vladyka asi z Jihlavy odejde

0

Líbilo se

10.07. - Fotbalisté Jihlavy by mohli utrpět další citelnou ztrátu. Jejich kapitán Petr Vladyka totiž odjel na testy do Rakouska.

Do jakého klubu přesně Vladyka odjel, odmítl ředitel Jihlavského klubu Petr Tulis pro Jihlavský deník říci. I on si však myslí, že dny Vladyky jsou v Jihlavě sečteny.


Vladyka je v klubu na Vysočině od roku 2002 a už jistě potřeboval změnu. Za své služby jihlavskému klubu si své první zahraniční angažmá jistě zaslouží.

Většinu své kariéry odehrál Vladyka ve druhé lize v Jihlavě, kde byl vždy oporou. Z počátku své profesionální kariéry paběrkoval ve Slavii, po té přestoupil do ligových Blšan, kde však také pravidelně nehrál a až třetí štace se mu povedla – to přestoupil do Jihlavy, se kterou se mu povedlo postoupit do ligy. Na svém kontě má 38 startů v 1. lize a šest gólů.


Jihlavu již opustili Vít, Ditrich, Gorol, Baláž a Svoboda. Ztráta Vladyky by však byla nejcitelnější. Naopak brazilští hráči Alemio a Marcelo na testech zaujali a v týmu zatím zůstavají. Mezi příchozími hráči tak stále zůstávají jen Stanislav Zedníček a Tomáš Večeřa.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články